Zespół Jantar
logotyp Jantar Sp. z o.o.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA IT

Wspieramy we wszystkich fazach inwestycji: od projektu, przez integrację aplikacji i urządzeń, szkolenia, wdrożenie i serwis.

0
lat na rynku
0
pracowników firmy
0
urządzeń fiskalnych
0
projektów RFID

O nas

Nowe technologie i niestandardowe rozwiązania to coś, co pozytywnie nas nakręca i motywuje do działania. Oferujemy wieloletnie doświadczenie, wypracowany i unikalny know how, sprawdzone rozwiązania oraz światowej klasy sprzęt i oprogramowanie. Pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań, które mają na celu usprawnienie Twojego biznesu. Z jednej strony czerpiemy satysfakcję z tworzenia innowacyjnych projektów, z drugiej dajemy gwarancję powodzenia projektów „standardowych” – opieramy się na dokonanych instalacjach i latach doświadczenia na rynku.

Wspieramy we wszystkich fazach inwestycji: od projektu, przez integrację aplikacji i urządzeń, szkolenia, wdrożenie i serwis. Analizując potrzeby klienta, możemy dostarczyć również oprogramowanie ”szyte na miarę”, gdzie bardzo istotna jest faza projektowania i koncepcja systemu.

Działamy według filozofii „technologia korzyści”, co w praktyce oznacza skuteczne rozwiązanie kwestii informatycznych, z jakim zgłasza się klient. Jako doświadczeni gracze na rynku IT, dobieramy optymalizację usług, oprogramowania, czy sprzętu. Rozwiązanie musi spełniać oczekiwania i przełożyć się na realne korzyści oraz usprawnienie biznesu klienta.

Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiego spektrum usług związanych z IT dla handlu, produkcji, logistyki i sektora publicznego. Lubimy być liderami – to my jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy system sprzedaży, oparty o technologię dotykową, system RFID oparty o technologie EPC Global, czy pierwsze wdrożenie kas samoobsługowych IBM Self Checkout. Jednocześnie, dokładamy wszelkich starań, aby nasza wiedza i kompetencje ciągle się pogłębiały. Obserwujemy rynek, bo chcemy wyprzedzać oczekiwania i potrzeby klientów. Nieustannie prowadzimy prace badawczo-rozwojowe, w celu poprawy jakości usług, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Case study

Jantar Sp. z o.o.

centrala

SEKRETARIAT

BOK (etykiety, taśmy)

SERWIS (awarie, wsparcie techniczne)