O NAS

O nas

Nowe technologie i niestandardowe rozwiązania to coś, co pozytywnie nas nakręca i motywuje do działania. Oferujemy wieloletnie doświadczenie, wypracowany i unikalny know how, sprawdzone rozwiązania oraz światowej klasy sprzęt i oprogramowanie. Pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań, które mają na celu usprawnienie Twojego biznesu.  Z jednej strony czerpiemy satysfakcję z tworzenia innowacyjnych projektów, z drugiej dajemy gwarancję powodzenia projektów „standardowych” – opieramy się na dokonanych instalacjach i latach doświadczenia na rynku.

Wspieramy we wszystkich fazach inwestycji: od projektu, przez integrację aplikacji i urządzeń, szkolenia, wdrożenie i serwis. Analizując potrzeby klienta, możemy dostarczyć również oprogramowanie ”szyte na miarę”, gdzie bardzo istotna jest faza projektowania i koncepcja systemu.

Działamy według  filozofii „technologia korzyści”, co w praktyce oznacza skuteczne  rozwiązanie kwestii informatycznych, z jakim zgłasza się klient. My, jako doświadczeni gracze na rynku IT, dobieramy optymalizację usług, oprogramowania, czy sprzętu. Rozwiązanie musi spełniać oczekiwania i przełożyć się na  realne korzyści oraz usprawnienie biznesu klienta.

Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiego spektrum usług związanych z IT dla handlu, produkcji, logistyki i sektora publicznego. Lubimy być liderami – to my jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy  system sprzedaży, oparty o technologię dotykową, system RFID oparty o technologie EPC Global, czy pierwsze wdrożenie kas samoobsługowych IBM Self Checkout. Jednocześnie, dokładamy wszelkich starań, aby nasza wiedza i kompetencje ciągle się pogłębiały. Obserwujemy rynek, bo chcemy wyprzedzać oczekiwania i potrzeby klientów. Nieustannie prowadzimy prace badawczo-rozwojowe, w celu poprawy jakości usług, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Działamy na terenie ośmiu krajów w Europie, wdrażając technologię oraz świadcząc usługi dla nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się firm. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz porozmawiać o wdrożeniu w swojej firmie.

Jantar Sp. z o.o. – Centrala

jantar@jantar.pl


ul. Piekarska 199

43-300 Bielsko-Biała


tel: +48 33 82 85 700

tel: +48 33 82 85 701

fax: +48 33 82 85 709

Jantar Sp. z o.o. – Mazowsze

warszawa@jantar.pl


al. Jerozolimskie 200

02-486 Warszawa

Budynek 2, Pok. 212


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Jantar Sp. z o.o. – Małopolska

krakow@jantar.pl


ul. Dobrego Pasterza 36 B

31-416 Kraków


tel: +48 12 415 69 89

Jantar Sp. z o.o. – Śląsk

rybnik@jantar.pl


ul. Przemysłowa 3

44-203 Rybnik


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Działamy na terenie całego kraju. Przedstawiciele regionalni są zawsze gotowi na rozmowę. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, by otrzymać bezpośredni kontakt do najbliższego przedstawiciela regionalnego.

Biuro Obsługi Klienta

(zamówienia etykiet i materiałów eksploatacyjnych)

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Serwis

(pon. - pt. 8:00 - 16:00)

tel.: +48 33 82 85 730

Sekretariat

tel.: +48 33 82 85 700

Kontakt

Obszar działania
Bielsko
Warszawa
Kraków
Rybnik
Przedstawiciele

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Pobierz program

Pobierz program umożliwiający naszemu specjaliście pomoc zdalną

POBIERZ

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje ze świata IT dla Twojego sektora.

FORMULARZ KONTAKTOWY