Kariera

Praca zespołowa
logotyp Jantar Sp. z o.o.

Pracuj z nami

Największą wartością są zatrudnieni w firmie JANTAR ludzie, stanowiący profesjonalny zespół zarówno w Centrali w Bielsku-Białej, jak i w oddziałach zlokalizowanych w całej Polsce. Wszystko to pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość, a nowe wyzwania technologiczne są dla nas i naszych klientów szansą na sukces.

Pracuj z nami!

Jak wygląda proces rekrutacji w Jantar Sp. z o.o.?

„Największą wartością są zatrudnieni w firmie JANTAR ludzie, stanowiący profesjonalny zespół zarówno w Centrali w Bielsku-Białej, jak i w oddziałach zlokalizowanych w całej Polsce. Wszystko to pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość, a nowe wyzwania technologiczne są dla nas i naszych klientów szansą na sukces.”

Etap 1: Czekamy na Twoje CV

Jeśli nasze ogłoszenie trafiło w dziesiątkę i czujesz, że to coś dla Ciebie, wyślij nam swoje CV.

Etap 2: Selekcja aplikacji

Na tym etapie analizujemy wszystkie przesłane aplikacje.

Etap 3: Kontakt telefoniczny

Dzwonimy do wyselekcjonowanych kandydatów i zapraszamy do dalszej rozmowy – odbierz nasz telefon, ponieważ dzwoniąc chcemy Cię bliżej poznać.

Etap 4: Spotkania rekrutacyjne

Na pierwszym spotkaniu w naszej firmie spotkasz się oko w oko z naszym HR-owcem i swoim możliwym przyszłym przełożonym. Wspólnie opowiemy Ci o firmie, wymaganiach danego stanowiska i specyfice pracy. Wybranych kandydatów zapraszamy na 2 etap rozmów, który jest bardziej zawansowanym etapem naszego procesu rekrutacyjnego.

Etap 5: Informacja zwrotna

Po przeprowadzeniu ostatniej rozmowy rekrutacyjnej, bez względu na to, jaki będzie finał naszej wspólnej rekrutacyjnej historii, nasz HR-owiec wysyła sygnał – dzwoniąc, czy wysyłając maila. Zawsze dostarczymy Ci odpowiedź jaki jest wynik rekrutacji.

Etap 6: Nawiązanie współpracy

Jeżeli po naszym procesie selekcyjnym Twoja kandydatura zostanie oceniona pozytywnie, możemy Cię przywitać jako nowego członka naszej firmy. Oczekuj szczegółów dotyczących następnych kroków, które umożliwią nam płynne włączenie Cię do naszego zespołu. Witaj na pokładzie!

 

Jak wygląda proces wdrożenia i adaptacji

W zależności od działu, do którego aplikujesz, proces wdrożenia może się różnić i zająć mniej lub więcej czasu. Zawsze jednak zadbamy o Twój komfort i dobre samopoczucie. Zobacz, czego możesz się spodziewać podczas procesu wdrożenia w firmie Jantar:

Pierwsze godziny w nowej pracy

W Twoim pierwszym dniu w firmie Jantar otworzymy przed Tobą nowy rozdział – formalności staną się faktem dzięki podpisowi na umowie. Początkowy etap to również szereg szkoleń, które nie tylko zaznajomią Cię z naszymi zasadami i procedurami, ale także przygotują do przyszłych wyzwań. Nie zostawimy Cię jednak bez narzędzi – wyposażymy Cię w sprzęt i oprogramowanie, dzięki którym będziesz mógł/mogła rozwijać się w Twojej nowej roli. Pierwszy dzień to zawsze dużo nowych informacji, ale pamiętaj, że my jesteśmy obok, aby Cię wspierać.

Pierwszy tydzień

Czeka na Ciebie drobny prezent powitalny, symbol dołączenia do naszego zespołu. Wręczymy Ci także materiał w postaci przewodnika dla nowych pracowników, który wyjaśni wiele firmowych kwestii.

Pierwszy miesiąc

Dowiesz się więcej o tym, jak funkcjonuje nasza firma – poznasz jej strategię, historię i najważniejsze założenia. Zapoznasz się z zespołem, by już wkrótce zacząć pracę w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Otrzymasz dostęp do niezbędnej wiedzy w tematach kadrowych i produktowych. Poznasz swojego opiekuna, który odpowie na Twoje pytania i będzie Twoim wsparciem na każdym etapie wdrożenia.

Jeśli aktualnie nie mamy prowadzonej rekrutacji, a jesteś zainteresowany pracą w Jantar Sp. z o.o. zapraszamy do przesłania swojej aplikacji* –  rozważymy przesłaną kandydaturę, jeśli pojawią się oferty pracy, w których nasze wymagania będą zbieżne z przedstawionymi kwalifikacjami. Zobacz również nasze aktualne ogłoszenia: https://www.aplikuj.pl/pracodawca/169/jantar-sp-z-o-o-

Prześlij CV

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

 

Benefity i świadczenia

opieka medyczna

Kontakt

Działamy na terenie ośmiu krajów w Europie, wdrażając technologię oraz świadcząc usługi dla nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się firm. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz porozmawiać o wdrożeniu w swojej firmie.

centrala

ul. Piekarska 199
43-300 Bielsko-Biała

tel.: +48 33 82 85 700 
tel.: +48 33 82 85 757
fax: +48 33 82 85 709
email: jantar@jantar.pl

Spółka zarejestrowana jest w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem:

KRS 0000082591
NIP: 937-21-88-329
Regon: 072189079

Wysokość Kapitału Zakładowego 250 000 PLN
Numer w bazie BDO: 000008513

Warszawa

al. Jerozolimskie 200, Budynek 2, Lok. 208 B
02-486 Warszawa

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Kraków

ul. Dobrego Pasterza 36 B
31-416 Kraków

tel.: +48 12 415 69 89