Nasi partnerzy

ncr
ncr voyix

NCR Voyix

W ramach współpracy z NCR Voyix Corporation dostarczamy wysokiej jakości produkty elektroniczne naszym klientom marki NCR. Koncentrujemy się na sprzedaży produktów NCR, takich jak kas samoobsługowych i stanowisk POS. Dzięki tym rozwiązaniom możemy wspierać naszych klientów w poprawie efektywności operacyjnej.

zebra
logo Zebra

Zebra Technologies Corp.

Współpraca odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu przełomowych rozwiązań, dlatego też cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Zebra w obszarze angażowania się w relacje z klientami. Nasza współpraca obejmuje sprzedaż różnorodnych produktów i usług Zebry, w tym drukarek, skanerów, czytników RFID, etykiet, taśm oraz opasek. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oferowanym przez Zebra Technologies Corp., możemy zapewnić naszym klientom nie tylko wysoką jakość produktów, ale także kompleksowe rozwiązania do identyfikacji i śledzenia. Nasze produkty i usługi są skrojone na miarę potrzeb naszych klientów, co pozwala nam dostarczać rozwiązania dostosowane do ich wymagań i oczekiwań.

siemens
siemens

Siemens Polska

Siemens Polska jest nie tylko dostawcą innowacyjnych rozwiązań i produktów, ale także naszym partnerem, który aktywnie wspiera rozwój polskiej gospodarki poprzez dostarczanie specjalistycznych usług inżynieryjnych, doradczych i serwisowych dla różnych sektorów, w tym przemysłu, energetyki oraz infrastruktury miejskiej. Nasza współpraca z Siemens Polska opiera się na wspólnym zaangażowaniu w promowanie technologii, które mają pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko naturalne.

gs1
gs1

Partnerstwo z GS1 Polska, polega w głównej mierze na oferowaniu rozwiązań opartych na standardach GS1. Standardy te pomagają zapewnić, że dane są rejestrowane dokładnie i mogą być łatwo udostępniane w różnych częściach łańcucha dostaw. Dzięki temu, Klienci otrzymują rozwiązanie spełniające najwyższe standardy jakości i dokładności. Jednolity standard danych tworzy wspólny język GS1, który stanowi podstawę systemów i procesów na całym świecie.

insoft
insoft

Nasz Partner handlowy Insoft jest wiodącym producentem oprogramowania systemów sprzedaży detalicznej. Flagowym produktem jest program PC-Market, to stabilne oprogramowanie dla sklepu i sieci sklepów, pozwalające zwiększyć sprzedaż, zaoszczędzić czas i uprościć zarządzanie handlem. W ramach naszej współpracy zajmujemy się integracją oprogramowania z systemami Klienta.

cegid

Nasza współpraca z Cegid opiera się na odpowiednim doborze i dostosowaniu technologii dostosowanej do potrzeb Klienta. Kompleksowy system sprzedaży, dedykowany głównie sklepom non-food, takim jak chociażby branża odzieżowa, biżuteryjna, czy perfumeryjna. Opiera się głównie na wykorzystaniu Yourcegid Retail Y2 do optymalizacji procesów biznesowych i kompleksowego zarządzania funkcjonowaniem siecią sklepów np. m.in poprzez wdrażanie programów, sterowników do urządzeń fiskalnych do innych krajów. Zapewnia prawidłowy przepływ informacji, monitorowanie działalności poszczególnych sklepów oraz wpływa na szybkość i jakość obsługi Klienta.

newland
newland

Newland jest naszym Partnerem ale również producentem asortymentu do automatycznej identyfikacji: skanery stacjonarne, skanery ręczne, komputery mobilne, mikrokioski i tablety. Wszystkie oparte są na technologii obrazu UIMG oraz chipie dekodera 2D.

brother
brother

Dzięki współpracy z Brother Polska możemy oferować rozwiązania technologiczne, takie jak drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, czy też urządzenia do etykietowania i skanowania, są zaprojektowane z myślą o efektywności i łatwości obsługi.

Novitus
novitus

Dzięki naszej współpracy możemy dostarczać klientom najnowocześniejsze rozwiązania, które nie tylko spełniają ich potrzeby, ale także przewyższają ich oczekiwania. Novitus jest liderem w produkcji kas i drukarek fiskalnych na polskim rynku, a jednocześnie jest marką zintegrowanych rozwiązań wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu.

Posnet
Posnet

W ramach budowanie trwałej relacji partnerskiej współpracujemy z firmą Posnet w zakresie sprzedaży i serwisu oferowanych urządzeń fiskalnych i niefiskalnych, gwarantując wysoki poziom świadczonych usług.

pep
pep

Współpraca z PeP dotyczy sprzedaży terminali płatniczych i rozwiązań bezgotówkowych. Polskie ePłatności to drugi największy operator terminali płatniczych w Polsce pod względem liczby urządzeń.

Case Study