Skanery kodów kreskowych

Czytniki i skanery kodów kreskowych, terminale, tablety
logotyp Jantar Sp. z o.o.

Skanery kodów kreskowych

Oferujemy czytniki kodów kreskowych, skanery bezprzewodowe i skanery stacjonarne dedykowane do pracy w centrach logistycznych, charakteryzujące się ergonomią pracy, wysoka wytrzymałością.

Skanery kodów kreskowych

RĘCZNE, STACJONARNE I BEZPRZEWODOWE SKANERY KODÓW KRESKOWYCH

 

Oferujemy wysokiej jakości czytniki kodów kreskowych do sklepów i sieci handlowych, a także w celu umożliwienia sprawnego zarządzania oraz szybkiego magazynowania towarów. Skanery stanowią niezbędne wyposażenie sklepów, magazynów, centrów dystrybucyjnych i logistycznych.

Oferujemy ręczne, stacjonarne i bezprzewodowe skanery kodów kreskowych, które pozwalają na wygodne i skuteczne odszyfrowywanie informacji o danym produkcie. Każdy dostępny czytnik jest urządzeniem niezwykle funkcjonalnym, wyróżniającym się nie tylko prostotą obsługi, ale także mnogością zastosowań. Sięgając po konkretny model skanera kodów kreskowych, możemy wybrać rozwiązanie dedykowane do danego obiektu. Stacjonarny czytnik kodów kreskowych doskonale sprawdzi się jako wyposażenie mniejszej hali, natomiast skanery przenośne mogą być wykorzystywane w różnego rodzaju fabrykach, magazynach i centrach logistycznych.

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór najwyższej jakości czytników, wśród których znajdują się zarówno modele dedykowane do pracy w handlu i logistyce, jak również czytniki przeznaczone do wymagającej działalności w przemyśle. Każdy dostępny skaner do kodów kreskowych pozwala w szybki i bezbłędny sposób odczytywać dane z etykiety , świetnie sprawdzając się również w trakcie inwentaryzacji czy weryfikacji produktów na magazynowych półkach.

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać właściwe urządzenie i akcesoria – zapraszamy do kontaktu!

Jantar Sp. z o.o.

centrala

SEKRETARIAT

BOK (etykiety, taśmy)

SERWIS (awarie, wsparcie techniczne)