Opaski identyfikacyjne

Opaski identyfikujące pacjentów
logotyp Jantar Sp. z o.o.

Opaski identyfikacyjne

Oferujemy całą gamę czytników, terminali, tabletów oraz drukarek opasek Zebra dla pacjentów dostosowanych do specyficznych wymagań sektora ochrony zdrowia.

Opaski identyfikacyjne

Od stycznia 2013 roku obowiązuje Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 września 2012 roku nakładające na szpitale obowiązek zaopatrzenia pacjenta w znak identyfikacyjny. Jantar jako doświadczony integrator proponuje zaawansowane rozwiązania zarówno do druku opasek jak i odczytu zakodowanych danych. W celu identyfikacji, proponujemy zarówno opaski samozaciskowe dla dorosłych pacjentów, jak i dla niemowląt na rękę z kodami kreskowymi. Zaleca się, aby opaski identyfikacyjne były nadawane osobom zgłaszającym się na leczenie lub konkretne badania. Dzięki takim opaskom personel medyczny w każdej chwili, w dowolnym miejscu może sprawdzić dane personalne lub status pacjenta odbywającego swoją „podróż” po szpitalu i w przypadku wykrycia nieprawidłowości szybko zareagować i wprowadzić zmianę.

 

Trwałe opaski dla niemowląt, dzieci i dorosłych

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości opaski identyfikacyjne dla pacjentów w różnym przedziale wiekowym, które stanowią niezbędne narzędzie ochrony przed błędami lekarskimi. Tego rodzaju rozwiązania w jednej chwili dostarczają wszystkich najważniejszych informacji o pacjencie, usprawniając przy tym prace całego szpitala. Każda oferowana przez nas samozaciskowa opaska identyfikacyjna dla pacjenta została wykonana w oparciu o najwyższej jakości materiały, zapewniając zgodność z normami obowiązującymi na terenie krajów UE.

Jako wieloletni Partner Zebra możemy zaproponować m.in. opaski:

Z-Band Direct – najbardziej popularny materiał termiczny do druku opasek identyfikacyjnych

Z-Band QuickClip – najbardziej popularny materiał termiczny do druku opasek identyfikacyjnych

Z-Band UltraSoft – to najdelikatniejsze w dotyku opaski na rękę przeznaczone do druku termicznego dostępne na rynku

Z-Band Fusion – samolaminujące polipropylenowe opaski na rękę do druku termicznego z zapięciem samoprzylepnym, są idealne do zastosowań w szpitalach specjalistycznych, gdzie przeciętny pobyt pacjenta na oddziale przekracza 14 dni

Do zadruku opasek oferujemy drukarkę opasek na rękę Zebra HC100– to kompletne i zintegrowane urządzenie odpowiadające na potrzeby jednostek służby zdrowia. Charakteryzują go małe rozmiary i łatwa wymiana wkładów z opaskami. Drukarka rozpoznaje rodzaj opaski i automatycznie kalibruje ustawienia, aby zapewnić optymalną jakość zadruku. Jest prosta i szybka w obsłudze.

W naszej ofercie znajdują się również ETYKIETY LABORATORYJNE z kodem kreskowym

Oznaczanie i  szybka identyfikacja:

  • probówek
  • fiolek
  • eppendorfów
  • kart zleceń pacjenta

 

Konfekcja: bloczki 2,3,4,6,8,10 etykietowe

Etykiety papierowe lub foliowe z wysokiej jakości nadrukiem termotransferowym są odporne na rozpuszczalniki i inne chemikalia oraz duży zakres temperatur stosowany podczas oznaczeń laboratoryjnych.

Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym – nasi specjaliści pomogą Ci dobrać właściwe urządzenie i akcesoria.

Jantar Sp. z o.o.

centrala

SEKRETARIAT

BOK (etykiety, taśmy)

SERWIS (awarie, wsparcie techniczne)