Tablety

Tablety Zebra
logotyp Jantar Sp. z o.o.

Tablety

Oferujemy tablety i terminale ręczne, do wózków widłowych, skanery bezprzewodowe i skanery stacjonarne dedykowane do pracy w centrach logistycznych, charakteryzujące się ergonomią pracy, wysoka wytrzymałością.

Tablety

Zastosowanie odpowiedniej technologii identyfikacji oraz komunikacji z systemem nadrzędnym i szeroka gama urządzeń w naszej ofercie pozwala na wykorzystanie różnego typu metod identyfikacji z wykorzystaniem kodów kreskowych, RFID, Voice lub połączenia kilku technologii w wybranych obszarach.

Pozwala to zoptymalizować prace związane z logistyką i magazynem. Projekt możemy zabezpieczyć całościowo w zakresie wykonania infrastruktury logicznej, jak i sieciowej w magazynach, realizując proces badań instalacji i konfiguracji infrastruktury sieciowej, jak i oprogramowania WMS lub odpowiednio opracowanych modułów dla Klientów. Współpraca z renomowanymi partnerami, dostawcami wysokiej jakości terminali, tabletów, czytników oraz skanerów do kodów kreskowych, takimi jak Zebra, Honeywell, Datalogic, Xplore, M3 Orange, zabezpiecza inwestycje pod kątem pewności i żywotności oferowanych rozwiązań.

Oferujemy również tablety przeznaczone dla wspomagania procesów logistycznych i magazynowych, które muszą być dostosowane do warunków pracy. Przy doborze bierzemy pod uwagę m.in. odporność na wodę , kurz , uderzenia , temperaturowy zakres pracy , wydajność baterii, uchwyty mocujące do wózków widłowych.