WYPOSAŻENIE DLA TWOJEGO BIZNESU

Wyposażenie dla Twojego biznesu
logotyp Jantar Sp. z o.o.

Sprzęt dla Twojego biznesu

Kasy i drukarki fiskalne, skanery, czytniki kodów kreskowych i tagów RFID, serwery oraz kolektory danych. Oferujemy sprzęt firm takich jak: Zebra Technologies, NCR Voyix, Posnet, Novitus, Elzab i wiele innych.

Sprzęt

Kasy samoobsługowe

Jako wieloletni partner NCR Voyix możemy zaoferować szerokie portfolio kas samoobsługowych. W naszej ofercie znajdują się kasy samoobsługowe NCR w różnych konfiguracjach – z wagą kontrolną czy umożliwiające płatności gotówkowe i bezgotówkowe. Dodatkowo oferujemy kasy samoobsługowe z naszym autorskim oprogramowaniem Jsco, które są projektowane i wykonane w Polsce.

Drukarki kodów kreskowych

Drukarki etykiet dla każdej branży – biurkowe, mobilne, półprzemysłowe i przemysłowe.  Drukarki kodów kreskowych pozwalają na bardzo precyzyjny, powtarzalny wydruk etykiet. Przekłada się to na uproszczenie, ujednolicenie i przyśpieszenie obiegu informacji we wszystkich ogniwach łańcucha dystrybucyjnego.

Czytniki kodów kreskowych, terminale

Oferujemy czytniki kodów kreskowych oraz terminale ręczne, do wózków widłowych, skanery bezprzewodowe i skanery stacjonarne renomowanych producentów takich jak: Zebra Technologies, Newland, Datalogic, Honeywell. W swoim portfolio posiadamy szeroka gamę urządzeń wspomagających proces identyfikacji zarówno kodów kreskowych jak i tagów RFID.

Tablety

Oferujemy tablety przeznaczone dla wspomagania procesów logistycznych i magazynowych, które muszą być dostosowane do warunków pracy. Przy doborze bierzemy pod uwagę m.in. odporność na wodę , kurz , uderzenia , temperaturowy zakres pracy , wydajność baterii, uchwyty mocujące do wózków widłowych.

Kasy i drukarki fiskalne

Cała gama urządzeń fiskalnych: kasy mobilne, średnie, systemowe, drukarki fiskalne  – oferta dla każdego formatu sklepu/sprzedaży. Posiadamy w ofercie kasy i drukarki fiskalne firm Posnet, Novitus, Elzab. Kupisz u nas samą kasę fiskalną lub zestaw odpowiadający potrzebom Twojego biznesu na przykład drukarkę fiskalną z czytnikiem kodów kreskowych i szufladą na gotówkę, czy kasę fiskalną z terminalem płatniczym.

Terminale kasowe POS

Terminale kasowe POS to  niezawodne urządzenia o rozbudowanej funkcjonalności. Idealne rozwiązanie, które może pracować w każdych warunkach. W zależności od modelu POS pozwala na dowolną konfigurację i dostosowanie do potrzeb każdej jednostki handlowej.

Terminale płatnicze PeP

Opaski i drukarki opasek identyfikacyjnych

Nasza oferta obejmuje różnorodność czytników, terminali, tabletów i drukarek opasek Zebra, specjalnie zaprojektowanych dla potrzeb sektora ochrony zdrowia, dopasowanych do indywidualnych wymagań pacjentów.

Jantar Sp. z o.o.

centrala

SEKRETARIAT

BOK (etykiety, taśmy)

SERWIS (awarie, wsparcie techniczne)