flaga NATO
logotyp Jantar Sp. z o.o.

Jantar w systemie NATO

W lipcu 2004 roku firma Jantar uzyskała Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej o numerze 0588H.

Tym samym Jantar znalazł się w Natowskiej Bazie Podmiotów Gospodarki Narodowej. Od tej pory państwa uczestniczące w Systemie Kodyfikacyjnym NATO mają wgląd w dane spółki oraz specyfikacje jej wyrobów.

Zaświadczenie otrzymania przez Jantar Natowskiego Kodu Podmiotu Gospodarki Narodowej

Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej to autoryzacja na oferowanie usług i towarów dla krajów członkowskich NATO przyznawana przez Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji.

Uzyskany certyfikat NCAGE (NATO Commercial and Government Entity Code) umożliwia uczestnictwo w ograniczonych przetargach przeznaczonych wyłącznie dla oferentów usług i towarów dla struktur NATO. Warunkiem otrzymania Natowskiego Kodu Podmiotu Gospodarki Narodowej i Certyfikatu NCAGE jest posiadanie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego ze specyfikacją NATO AQAP.

Oferta dla służb mundurowych

Jantar Sp. z o.o.  może zaoferować wsparcie w zakresie dostawy i wdrażania systemów automatycznej identyfikacji danych wspierających logistykę magazynową oraz działania terenowe.

Nasza oferta to w pełni profesjonalne doradztwo począwszy od analizy potrzeb, przez dobór rozwiązań technologicznych, dostawę i wdrożenie po wsparcie serwisowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie profesjonalnych rozwiązań:

  • Konsultacji, projektowania etykiet i sposobów znakowania zgodnych z DECYZJĄ Nr 3/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 3 stycznia 2014 r. w sprawie wytycznych określających wymagania  w zakresie znakowania kodem kreskowym wyrobów dostarczanych do Resortu Obrony Narodowej.
  • Druku i odczytu kodów kreskowych.
  • Mobilnego przetwarzania danych i komunikacji w terenie.
  • Oprogramowania wspierającego zarządzanie gospodarką magazynową.