Jantar Sp. z o.o. buduje sieć partnerską – Jpartner

Jantar Sp. z o.o. stworzyła program Jpartner, który będzie rozwijał sieć sprzedaży kas samoobsługowych i oprogramowania dedykowanego dla retail.

Jpartner – nowość w Jantar

Rozwój sprzedaży samoobsługowej oraz wieloletnie kompetencje w zakresie wdrażania kas samoobsługowych i oprogramowania dedykowanego dla retail, zaowocowały stworzeniem programu Jpartner. Jest to program partnerski, który pozwala firmom technologicznym na wdrażanie kas samoobsługowych NCR i oprogramowania ze wsparciem Jantar. Partner programu może liczyć na obecność specjalisty Jantar w rozmowach z klientami, przygotowanie prezentacji rozwiązań samoobsługowych oraz obecność przy wdrożeniu projektu. Współpraca w ramach Jpartner, oparta jest o jasno zdefiniowane formalne zasady, które opisują warunki współpracy i sposób rozliczania projektów. Dodatkowo Partner może skorzystać z materiałów marketingowych i wsparcia we wspólnych akcjach promocyjnych.

„Jpartner to następny krok Jantar w rozwoju marek własnych. Jpartner jest tworzony w ścisłej współpracy z Jservices i Jsoftware, które odpowiadają za wsparcie naszych klientów w obszarach zaawansowanych usług informatycznych i rozwoju aplikacji” – podkreśla Przemysław Targosz – Wiceprezes Zarządu Jantar Sp. z o.o.

Program Jpartner ma za zadanie rozwój sieci sprzedaży kas samoobsługowych oraz autorskiego oprogramowania Jantar dedykowanego sklepom i sieciom handlowym. Bazując na kompetencjach wdrożeniowych oraz doświadczeniu Jantar we współpracy z detalistami, firmy uczestniczące w programie Jpartner mogą rozszerzyć ofertę oraz skorzystać z atrakcyjnych warunków finansowych, aby zwiększyć swoje zyski zgodnie z hasłem: Jpartner – zostań naszym partnerem i zarabiaj razem
z nami!