BLOG

Szybkie zakupy bez kolejki z Asystentem Zakupów PS20
11 czerwca 2020

Nowoczesne technologie stały się częścią naszego życia i zdają się jego nieodłącznym komponentem. Otaczają nas ze wszystkich stron, wspomagając w codziennym funkcjonowaniu. Jednakże istnieje jeszcze wiele przestrzeni do zagospodarowania i zmodernizowania. Jedną z nich są sklepy i centra handlowe. Być może już niebawem, niekończące się kolejki do kas oraz plączące się po kieszeniach niewygodne listy zakupów staną się jedynie niemiłym wspomnieniem, a to dzięki personalnemu Asystentowi Sprzedaży Zebra PS20.

Zakupy w asyście

Asystent sprzedaży PS20 to nowoczesne i samoobsługowe urządzenie, tworzące wygodne oraz przyjazne środowisko, który do maksymalnego poziomu podnosi doświadczenie zakupowe, przy okazji skracając czas ich trwania do minimum. Klient po wejściu do sklepu pobiera wózek z zadokowanym Asystentem. Od tego momentu może samodzielnie skanować produkty oraz pakować je już w trakcie trwania zakupów. Dzięki temu w dowolnym momencie może weryfikować i kontrolować koszty oraz skorzystać błyskawicznej transakcji przy samoobsługowej kasie (produkty w sposób inteligentny same dodają się do naszego rachunku). To jednak nie wszystko! Klienci mogą korzystać z wirtualnej mapy sklepu bądź w czasie rzeczywistym dostawać powiadomienia na urządzenie o bieżących obniżkach czy trwających wyprzedażach. Jeżeli użytkownik natrafi na trudności przy obsłudze Asystenta Sprzedaży PS20, zawsze może skorzystać z wbudowanego mikrofonu, aby w dowolnym momencie połączyć się z obsługą sklep.

Idealne rozwiązanie dla sklepu i klienta

Asystent Zakupów PS20 nie tylko ułatwia funkcjonowanie klientowi w przestrzeni sklepu, ale również usprawnia pracę personelu. Kompletowanie zamówień online, sprawdzanie dostępności produktów, uzupełnianie towaru na półkach, zarządzanie zapasami w czasie rzeczywistym, udzielanie informacji o cenach czy weryfikacja promocji, to jedynie kilka z możliwych zastosowań urządzenia. Dostosuj je do swoich potrzeb.

Większe przychody, niższe koszta

Zmniejszenie sklepowych kolejek, stresu a przede wszystkim kosztów, przy podnoszeniu przychodów i jakości świadczonej usługi. Asystent Zakupów PS20 to idealne rozwiązanie dla każdej firmy, której zależy na tworzeniu dobrej relacji z klientem oraz płynnym przepływie towarów.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji związanych z produktem oraz specyfikacją techniczną, skontaktuj się z nami lub wejdź na stronę naszego partnera Zebra Technologies. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą skanerów ręcznych lub bezprzewodowych, dostępnych na https://jshop.jantar.pl/

Działamy na terenie ośmiu krajów w Europie, wdrażając technologię oraz świadcząc usługi dla nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się firm. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz porozmawiać o wdrożeniu w swojej firmie.

Jantar Sp. z o.o. – Centrala

jantar@jantar.pl


ul. Piekarska 199

43-300 Bielsko-Biała


tel: +48 33 82 85 700

tel: +48 33 82 85 701

fax: +48 33 82 85 709

Jantar Sp. z o.o. – Mazowsze

warszawa@jantar.pl


ul. Jerozolimskie 200

02-486 Warszawa

Budynek 2, Pok 212


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Jantar Sp. z o.o. – Małopolska

krakow@jantar.pl


ul. Dobrego Pasterza 36 B

31-416 Kraków


tel: +48 12 415 69 89

Jantar Sp. z o.o. – Śląsk

rybnik@jantar.pl


ul. Przemysłowa 3

44-203 Rybnik


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Działamy na terenie całego kraju. Przedstawiciele regionalni są zawsze gotowi na rozmowę. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, by otrzymać bezpośredni kontakt do najbliższego przedstawiciela regionalnego.

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Kontakt

Obszar działania
Bielsko
Warszawa
Kraków
Rybnik
Przedstawiciele

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Pobierz program

Pobierz program umożliwiający naszemu specjaliście pomoc zdalną

POBIERZ

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje ze świata IT dla Twojego sektora.

FORMULARZ KONTAKTOWY