Zebra EC5x – poznaj nowość na rynku

W portfolio Zebra Technologies  pojawił się nowy komputer mobilny klasy korporacyjnej – Zebra EC5x. Najnowszy model doskonale nadaje się dla pracowników dużych, globalnych firm jak i przedsiębiorstw w sektora MŚP. Został zaprojektowany, aby efektywnie wspomagał pracę w handlu detalicznym, branży hotelarskiej i gastronomicznej, sprzedawców w terenie czy kurierów. Urządzenie to wspomaga operacje w trakcie sprzedaży, inwentaryzacji, zarządzania zadaniami, dostaw do sklepów czy transportu.

„Nowa seria EC5x firmy Zebra to poszerzenie najbogatszej w  branży oferty komputerów przenośnych klasy korporacyjnej z systemem Android o nasze pierwsze indywidualnie przypisywane urządzenie przypominające smartfon, zaprojektowane, aby pomóc firmom znacznie zwiększyć produktywność i współpracę, zapewniając jednocześnie niezrównane całkowite korzyści z użytkowania” – powiedział Joe White, Senior Vice President oraz General Manager odpowiedzialny za dział Enterprise Mobile Computing w firmie Zebra Technologies.*

Komputer mobilny Zebra serii EC5x wyposażony jest w 5-calowy ekran HD – wielu użytkownikom przypomina smartfon…ale jego przewaga to funkcje dodatkowe -skaner, łączność WiFi oraz pakiet oprogramowania Mobility DNA, który obejmuje dodatkowe zabezpieczenia, narzędzia programistyczne oraz aplikacje do optymalizacji działalności przedsiębiorstwa.

Komputery EC5x potrafią skanować prawie wszystkie kody w wymagających warunkach, wyposażone są w aparat o rozdzielczości 13 megapikseli, który umożliwia tworzenie szczegółowych fotografii np. przy przyjęciu dostaw czy realizacji powierzonych zadań. Dodatkowo standardowa baterie EC5x zapewnia możliwość intensywnej pracy przez dłużej niż jedną zmianę.

Poznaj Zebra EC5x…

Masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami

*źródło: https://www.zebra.com/pl/pl/about-zebra/newsroom/press-releases/2021/zebra-improves-worker-productivity-ec50-ec55.html