RetailShow 20-21.11.2019

RetailShow 20-21.11.2019

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas RetailShow 2019- 10 Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów, które odbyły się w dniach 20-21.11.2019 w Warszawie.

Wspólnie z naszymi partnerami NCR i Zebra Technologies zaprezentowaliśmy ofertę dla handlu ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń Zebra oraz kas bezobsługowych NCR.

Na targach po raz kolejny dostępny był Modelowy Sklep – The Perfect Store, w którym można było poznać trendy projektowania i porównać najnowsze urządzenia oraz wyposażenie dla handlu. Zaprezentowaliśmy  6 generacje kas samoobsługowych NCR. To co wyróżnia te urządzenia to jakość, niezawodność i nowoczesny design. W zależności od konfiguracji kasa samoobsługowa NCR może być wyposażona w moduł płatności gotówkowych, mobilnego asystenta kas czy system kamer wizyjnych, który podpowiada skróconą listę owoców i warzyw definiowanych na podstawie koloru i kształtu – np. wyświetlana jest skrócona lista tylko żółtych owoców.

Na naszym stoisku można było również zobaczyć szerokie portfolio rozwiązań firmy Zebra Technologies. Terminale, czytniki i drukarki kodów kreskowych Zebra świetnie wpisują się w potrzeby branży retail i pozwalają na efektywną pracę. Świetnym przykładem synergii Zebra – Jantar jest terminal Zebra TC20  z oprogramowaniem Jantar Retail, dedykowanym dla sklepów oraz sieci handlowych >>> więcej informacji o Jretail.

Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia.