Jak sprostać Wyzwaniom Dyrektywy Omnibus?

Aktualności

Drukarka mobilna Brother RJ3230 drukująca etykiety
Jantar - logo

Jak sprostać Wyzwaniom Dyrektywy Omnibus?

Dyrektywa Omnibus stawia przed nami wyzwanie, ale także otwiera możliwości usprawnienia naszego procesu sprzedażowego. Jak możemy to osiągnąć?

Dyrektywy Omnibus stawiają przed nami wyzwanie, ale także otwierają możliwości usprawnienia naszego procesu sprzedażowego. Jak możemy to osiągnąć?

  1. 📋 Dokładna Informacja o Cenach: Zgodnie z dyrektywą, precyzyjne informacje o cenach są kluczowe. Optymalizuj swoje systemy informatyczne, aby przechowywać i aktualizować dane cenowe z ostatnich 30 dni w sposób prosty i efektywny.
  2. 🏪 Integracja i Automatyzacja: Wdrożenie systemów integrujących dane cenowe oraz automatyzujących proces ich aktualizacji na etykietach lub stronach internetowych pomoże uniknąć błędów i zminimalizować ryzyko niezgodności z przepisami.
  3. 🔍 Kontrola Nad Zasobami: Skup się nie tylko na cenach produktów, ale także na usługach. Upewnij się, że oprogramowanie i procedury uwzględniają zarówno ceny produktów, jak i usług, aby spełnić wymagania Dyrektywy Omnibus.
  4. 🚚 Szybsza Przecena: Wykorzystaj narzędzia takie jak mobilne drukarki i aplikacje, aby przyspieszyć proces przeceny produktów. Mobilna drukarka Brother RJ-3230blz, połączona po Bluetooth z terminalem mobilnym, umożliwia błyskawiczne drukowanie etykiet cenowych, skracając czas obsługi procesów przeceny i dostaw.

Warto zainwestować w wydajne i wytrzymałe narzędzia, takie jak drukarka mobilna Brother RJ-3230blz, która znacząco ułatwia procesy związane z Dyrektywą Omnibus.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Jeśli potrzebujesz wsparcia w wdrożeniu rozwiązań, które pomogą w dostosowaniu się do kryteriów Dyrektywy Omnibus, skontaktuj się z nami!

Drukarka mobilna Brother RJ3230 lewa strona

Aktualności

Harmonogram pracy – weekend Bożego Ciała

W czasie weekendu Bożego Ciała nasza firma pracuje w oparciu o poniższy grafik: 29.05.2024 – środa – pracujemy 8.00 -16.00 30.05.2024 – czwartek–święto/ nieczynne 31.05.2024 – piątek – pracujemy 8.00 -16.00
przeczytaj całość

8 edycja charytatywnego Rajdu Kogut

Bierzemy udział w 8 charytatywnym Rajdzie Koguta. Ekipa Jantar jedzie naszym ,,czerwonym maluchem” Fiat 126p z 1975 roku, aby wspólnie zbierać środki na pomoc dla chorych dzieci. Trasa prowadzi z Oławy do Mrągowa. Impreza organizowana jest przez Fundację Muzeum Motoryzacji w Oławie.
przeczytaj całość

Jantar Retail Forum

18 czerwca w Bielsku-Białej odbędzie się konferencja Jantar Retail Forum. Porozmawiamy między innymi o tym, co budzi największe kontrowersje — bezpieczeństwie zakupów z wykorzystaniem najnowszych technologii okiem klientów i dostawców.
przeczytaj całość

Dzień Otwarty Jwave – Mobilność w systemach produkcyjno-magazynowych

Zapraszamy na dzień otwarty do Laboratorium Jwave Silesia RFID Hub 28 maja 2024 (wtorek). Podczas spotkania przedstawimy portfolio rozwiązań Zebra Technologies oraz RAM Mounts, oraz efektywne narzędzia do pracy w magazynie, logistyce i na produkcji.
przeczytaj całość

Webinar-Jak technologie mobilne mogą wspierać magazyn w doskonaleniu procesów?

2 lutego 2024 odbył się drugi z cyklu webinarów: Magazyn nie jest z GUMY ,, Jak technologie mobilne mogą wspierać magazyn w doskonaleniu procesów?
przeczytaj całość

Z wizytą w nowym biurze GS1!

Otwarcie nowego Biura GS1 Polska – 02.02.2024 Dziękujemy za zaproszenie.
przeczytaj całość

KONSULTACJA Z EKSPERTEM
ZAREZERWUJ TERAZ

Pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań, które mają
na celu usprawnienie Twojego biznesu.

Optymalizacja
kosztów obsługi
Doświadczeni
eksperci branży IT
Rozwiązania
bieżących problemów

Jantar Sp. z o.o.

centrala

SEKRETARIAT

BOK (etykiety, taśmy)

SERWIS (awarie, wsparcie techniczne)