Kompaktowa kasa samoobsługowa w innowacyjnym formacie handlu

Kompaktowa kasa samoobsługowa w innowacyjnym formacie handlu

Jantar Sp. z o.o. zainstalowała kasę samoobsługową w supermarkecie ze zdrową i ekologiczną żywności sieci  Bio Family. Kasa funkcjonuje w innowacyjnym koncepcie umożliwiającym sprzedaż 24h/7.

Instalacja oparta jest o platformę sprzętową SSCO NCR. W placówce stanęła kasa samoobsługowa z modułem płatności kartą. We wdrożeniu zastosowano kompaktową kasę samoobsługową NCR SS90. Rozwiązanie jest elementem systemu sprzedaży
i współpracuje z oprogramowaniem firmy Insoft. Innowacyjny koncept polega na tym, że sklep poza standardowymi godzinami otwarcia sklepu oraz w dni ustawowo wolne od pracy jest samoobsługowy. Kasa funkcjonuje w trybie 24-godzinnym. Klient za pomocą indywidualnej karty lojalnościowej ma możliwość wejścia  do sklepu i dokonania zakupów. Zapłata realizowana jest poprzez urządzenie samoobsługowe.

Kupując poprzez samoobsługową kasę klient sam przesuwa opakowania przez czytnik skanując kody kreskowe towarów. Klient wypełnia czynności zgodne z komunikatami wyświetlanymi na ekranie oraz informacjami głosowymi. Wysoce intuicyjny interfejs użytkownika pomaga w dokonaniu transakcji i dostarcza przyjemności z zakupów.