Kolorowy zadruk etykiet

Kolorowy zadruk etykiet

Podążając za potrzebami naszych klientów w zakresie etykiet wzbogaciliśmy park maszynowy o nowoczesną maszynę do kolorowego zadruku etykiet na roli.

Technologia druku cyfrowego sprawdza się szczególnie podczas realizacji małych zamówień, kiedy konieczne jest szybkie dostosowanie się do aktualnego zapotrzebowania. Wykonanie nakładów już od 100 sztuk jest szybkie i nie rodzi dodatkowych kosztów, związanych z przygotowaniem polimerów, czy matryc.

Cechy druku cyfrowego:

– możliwość wykonania niskich nakładów od 100 szt. do kilku tysięcy
– prostota, szybkość i powtarzalność
– wysoka jakość druku etykiet samoprzylepnych
– brak kosztów związanych z przygotowaniem polimerów / matryc
– możliwość wydruku etykiet na materiałach papierowych i  foliowych
– wystarczy projekt w pliku PDF, TIFF  1:1

Szybkość i precyzja

Druk cyfrowy  jest ogromnym udogodnieniem dla klientów chcących personalizacji każdego wydrukowanego arkusza. Brak konieczności wymiany blach przy każdym wydruku ogranicza zarówno koszty, jak i czas realizacji zamówienia. Maszyna nie potrzebuje czasu na przestój pomiędzy kolejnymi zleceniami, a samo przygotowanie maszyny także nie wymaga dużej ilości czasu.

Łatwość

Drukowanie następuje bezpośrednio z zapisanych danych projektu w pliku PDF, czy TIFF 1:1, co sprawdza się w przypadku konieczności numerowania poszczególnych etykiet, czy stosowania zróżnicowanych opisów produktów i danych personalnych. Dzięki temu możliwe jest na przykład szybkie drukowanie indywidualnych ogłoszeń – z konkretnym imieniem, nazwiskiem, adresem, czy nazwą firmy, a także biletów, dyplomów, certyfikatów oraz mailingu.

Jakość

Druk cyfrowy wykorzystywany jest do druku kolorowych etykiet na roli, a technologia MemJet to druk bazujący na nowoczesnych, wodoodpornych atramentach CMYK,  które drukują na podłożach Ink-jet. Maszyna umożliwia wydruk m.in. na papierach matowych  i półbłyszczących, foliach białych, błyszczących i matowych PP, foliach PET, a jakość nie odbiega wizualnie od druku fleklsograficznego

Branże

Drukowanie w technologii cyfrowej znajduje swoich odbiorców m.in. w  branżach: spożywczej, energetycznej, przemysłowej, czy kosmetycznej. Ma również zastosowanie w prowadzaniu efektywnej gospodarki materiałowej, śledzeniu zasobów, czy gospodarce magazynowej.

Zapraszamy do składania zamówień
. Zamówienie w odniesieniu do konkretnego projektu/surowca/nakładu wymaga indywidualnej wyceny.

WYŚLIJ-ZAPYTANIE