Instalacja ośmiu kas samoobsługowych NCR

Jantar Sp. z o.o. początkiem czerwca zainstalowała kolejne kasy samoobsługowe. 8 urządzeń NCR SelfServ Checkout pojawiło się w sklepach Astra Sp. z o.o. we Wrocławiu.

 

Astra Sp. z o.o. wybrała ofertę kas samoobsługowych NCR SelfServ Checkout, które zostały zamontowane w Centrum Handlowym ASTRA przy ul. E. Horbaczewskiego 4-6 i Supermarkecie ASTRA w Centrum Handlowym TGG mieszczącym się na rogu ulic Legnickiej i Słubickiej. W każdej z lokalizacji zainstalowano po 4 urządzenia samoobsługowe, które dają możliwość płatności gotówką i kartą lub kartą.  Jantar Sp. z o.o. wykonała integrację oprogramowania obsługującego kasy samoobsługowe NCR z działającym w Astra Sp. z o.o. systemem sprzedażowym PC Market 7 firmy Insoft.

 

Kupując poprzez samoobsługową kasę klient sam przesuwa opakowania/produkt przez czytnik skanując kody kreskowe towarów. Klient wypełnia czynności zgodne z komunikatami wyświetlanymi na ekranie oraz informacjami głosowymi. Wysoce intuicyjny interfejs użytkownika pomaga w dokonaniu transakcji i dostarcza przyjemności z zakupów. Kupujący, zgodnie ze swoimi preferencjami, korzysta z automatu gotówkowego, który wydaje resztę lub zintegrowanego systemu obsługi kart płatniczych oraz bonów towarowych. Kasa kontroluje wagę towarów w celu wykrycia niezeskanowanego produktu dodanego po naliczeniu należności za zakupiony towar. Platforma sprzętowa NCR w połączeniu z odpowiednio dobranym oprogramowaniem gwarantuje niezawodność proponowanego rozwiązania oraz pozwala na współpracę z dowolnym programem magazynowym działającym w placówce.