Jantar na Targach Specjał w Rzeszowie 8-9.11.2017

Jantar na Targach Specjał w Rzeszowie 8-9.11.2017

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na XX MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH BIZNES ŻYWNOŚĆ MEDYCYNA AUTO FLOTA 2017, które odbyły się w dniach 8-9.11.2017 w Rzeszowie.

Wspólnie z naszym Partnerem Datalogic zaprezentowaliśmy całą gamę rozwiązań dedykowanych dla handlu.

Na naszym stoisku pokazaliśmy czytniki i terminale Datalogic, kompletne stanowisko sprzedaży oparte o oprogramowanie Jantar Retail Management System, terminal kasowy, urządzenia fiskalne, czytniki kodów kreskowych. Była również okazja do zapoznania się z naszymi autorskimi aplikacjami tworzonymi z myślą o wspomaganiu pracy sieci handlowych – m.in. Jantar Mobile Inventory.

„XX MIĘDZYNARODOWE TARGI BIZNES ŻYWNOŚĆ MEDYCYNA AUTO FLOTA RZESZÓW 2017 to największa na Podkarpaciu impreza wystawienniczo-handlowa. Wydarzenie odbywa się cyklicznie i co roku gromadzi setki producentów z Polski oraz z zagranicy. Inicjatywa skupia największych producentów i dystrybutorów artykułów spożywczych oraz firm ubezpieczeniowych, banków, firm działających w branży turystycznej, hotelarskiej, informatycznej, telekomunikacyjnej, firm zajmujących się wyposażeniem i aranżacją wnętrz: sklepów, hurtowni, biur, lokali gastronomicznych. Od kilku edycji wśród wystawców są również dealerzy samochodów dostawczych i osobowych. Obecność zagranicznych producentów nadaje wydarzeniu międzynarodowy charakter i przyciąga corocznie kilka tysięcy zwiedzających.”