Jantar Partnerem wspierającym U-RODZINY 2023

U-RODZINY 2023

W tym roku 16. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY zawitał do KRAKOWA!

Tegoroczna edycja odbyła się 16-18 listopada 2023 została opatrzona hasłem „WYNALAZCZOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ W FIRMACH RODZINNYCH”, a podczas zaplanowanych debat zaprezentowane zostały potencjały przedsiębiorców rodzinnych oraz dyskusje na temat kluczowych zagadnień dotyczących zderzenia firm rodzinnych z trudną biznesową rzeczywistością.

Priorytetowo potraktowane zostały obszary tematyczne dotyczące: transformacji cyfrowej, zielonej oraz przemysłowej, sukcesji zarządzania i wiedzy, a także wdrażania innowacji w firmach rodzinnych. Ważnym tematem była również przedsiębiorczość kobiet i eko-środowiska innowacyjności.

W tym roku Jantar również wspierał wydarzenie jako Partner wspierający, a Prezes Zarządu Przemysław Targosz wystąpił jako panelista w Debacie młodych: młodzi stawiają na innowacje.

Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY to największa i najważniejsza konferencja biznesowa dla przedsiębiorców rodzinnych w Polsce. Wydarzenie to stało się rozpoznawalną przestrzenią do dialogu i okazją do nawiązywania współpracy pomiędzy przedstawicielami biznesu, instytucji państwowych i świata nauki. Niezmiennym celem Zjazdu jest podkreślenie znaczącej roli firm rodzinnych w życiu gospodarczym kraju.

Strona wydarzenia: https://u-rodziny.pl/