Jantar Partnerem Modern Warehouse 2021

Dziękujemy za spotkania na Ogólnopolskim Kongresie Magazynowania i Logistyki organizowanym przez NowoczesnyMagazyn – Modern Warehouse 2021.

Wspólnie NTT DATA Business Solutions opowiedzieliśmy o innowacyjnych rozwiązaniach dla magazynów oraz zaprezentowaliśmy dedykowaną gamę urządzeń Zebra Technologies.

Modern Warehouse 2021

Podczas prezentacji Wiesław Stempak pokazał dlaczego dla magazynu jutra kluczowy jest nie tylko system, ale i automatyzujące pracę, ultranowoczesne urządzenia, a Konrad Kurkiewicz  oraz Piotr Pudelski z NTT DATA Business Solutions zaprezentowali innowacyjne rozwiązania, w tym SAP EWM, które umożliwiają wyniesienie gospodarki magazynowej na poziom wyznaczający przyszłość.

Szczegółowe informacje: https://modern-warehouse.pl/

Szukasz innowacyjnych rozwiązań dla Twojego sklepu lub magazynu? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Firma Jantar od lat tworzy technologiczną przyszłość handlu. Tworzymy dedykowane rozwiązania w sektorze poświęconym sprzedaży. Zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci, stanowi dla nas najlepszą wizytówkę.
Udział w takim wydarzeniu, jakim jest Modern Warehouse 2021, to dla naszego zespołu fantastyczna możliwość podzielenia się wiedzą i nawiązania nowych relacji. Wspólnie stworzymy nowoczesny magazyn, w którym Twoja firma rozwinie swoje możliwości, bezbłędnie identyfikując produkty, czy przeprowadzając sprawną inwentaryzację.

Jakie proponujemy nowoczesne rozwiązania?
Jest ich wiele, jednak do tych, które zasługują na szczególną uwagę należy z pewnością technologia RFID, która pozwala na znaczne przyspieszenie procesów na etapie od produkcji, przez magazynowanie, aż po sprzedaż.