Webinarium – Praktyczne zastosowanie RFID-21.09.2023

Aktualności

Webinar-praktyczne zastosowanie RFID
logotyp Jantar Sp. z o.o.

Webinarium – Praktyczne zastosowanie RFID-21.09.2023

Jantar wraz z Talkin’ Things i GS1 Polska na webinarium ,,Praktyczne zastosowanie RFID„.

21.09.2023 odbyło się tematyczne webinarium ,,Praktyczne zastosowanie RFID„. Jantar wraz z Talkin’ Things i GS1 Polska przedstawili możliwości jakie daje technologia RFID przy znakowaniu specyficznych materiałów takich jak beton, żywica czy włókno szklane.

Porozmawialiśmy o znakowaniu pojemników wielorazowego użytku oraz tagach RFID pozwalających na bieżąco monitorować procesy. Przybliżyliśmy również temat szybkiego i efektywnego sposobu przeprowadzenia inwentaryzacji przy pomocy technologii RFID. Zaprezentowaliśmy również konkretne rodzaje tagów RFID oraz dodaliśmy kilka słów o standardach GS1.

Aktualności

Dzień Otwarty Jwave – Mobilność w systemach produkcyjno-magazynowych

Zapraszamy na dzień otwarty do Laboratorium Jwave Silesia RFID Hub 28 maja 2024 (wtorek). Podczas spotkania przedstawimy portfolio rozwiązań Zebra Technologies oraz RAM Mounts, oraz efektywne narzędzia do pracy w magazynie, logistyce i na produkcji.
przeczytaj całość

Harmonogram pracy – weekend majowy

W czasie majówki nasza firma będzie pracować w oparciu o poniższy grafik: 01.05.24 – święto/ firma nieczynna 02.05.24 firma nieczynna 03.05.24 – święto/firma nieczynna
przeczytaj całość

Webinar-Jak technologie mobilne mogą wspierać magazyn w doskonaleniu procesów?

2 lutego 2024 odbył się drugi z cyklu webinarów: Magazyn nie jest z GUMY ,, Jak technologie mobilne mogą wspierać magazyn w doskonaleniu procesów?
przeczytaj całość

Z wizytą w nowym biurze GS1!

Otwarcie nowego Biura GS1 Polska – 02.02.2024 Dziękujemy za zaproszenie.
przeczytaj całość

Śniadanie noworoczne dla branży IT

16 stycznia 2024 odbyło się Śniadanie noworoczne dla branży IT. Było to niezwykłe i wartościowe wydarzenie, skupiające lokalne środowisko IT w Bielsku-Białej.
przeczytaj całość

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt! Niech ten wyjątkowy czas na nowo obudzi w nas dziecięcą radość z najmniejszych rzeczy. Cieszmy się obecnością bliskich ludzi, zatrzymajmy się w biegu, by przy świątecznym stole podzielić się pozytywną energią. Życzymy Wam spełnienia marzeń, życzliwości i planów, które wspólnie zrealizujemy w Nowym Roku! Zespół Jantar  
przeczytaj całość

KONSULTACJA Z EKSPERTEM
ZAREZERWUJ TERAZ

Pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań, które mają
na celu usprawnienie Twojego biznesu.

Optymalizacja
kosztów obsługi
Doświadczeni
eksperci branży IT
Rozwiązania
bieżących problemów

Jantar Sp. z o.o.

centrala

SEKRETARIAT

BOK (etykiety, taśmy)

SERWIS (awarie, wsparcie techniczne)