Integracja kas samoobsługowych NCR z oprogramowaniem Hipermarket

Jantar Sp. z o.o. zainstalowała kolejne kasy samoobsługowe, tym razem w Bielsku Podlaskim, w sklepie sieci Arhelan.  Dzięki współpracy z  NET Innovation Software Sp. z o.o. zintegrowaliśmy kasę NCR z oprogramowaniem Hipermarket.

W markecie spożywczym Arhelan zainstalowaliśmy 2 urządzenia samoobsługowe NCR SSCO 7350 2 bag. Klient zdecydował się na model umożliwiający finalizację transakcji za pomocą kart płatniczych. Jantar wspólnie z NET Innovation Software Sp. z o.o. wykonali integrację kas samoobsługowych NCR z oprogramowaniem Hipermarket. Umożliwiło to instalację kas samoobsługowych NCR w sieci Arhelan, które są częścią systemu sprzedaży i zarządzania działającego w sieci.

Jantar Sp. z o.o posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań samoobsługowych, ale instalacja w Arhelan jest pierwszym połączeniem kas samoobsługowych NCR z  oprogramowaniem Hipermarket.

„Wprowadzenie kas samoobsługowych jest kolejnym krokiem wpisującym się w naszą nową misję „Tanio, Blisko, Mój Sklep”, która jest odpowiedzą na potrzeby naszych klientów. Nasze kasy samoobsługowe są pierwszymi tego typu kasami w Bielsku Podlaskim” – Jan Burzyński Wiceprezes Zarządu Arhelan.

Kupując poprzez samoobsługową kasę klient sam przesuwa opakowania przez czytnik skanując kody kreskowe towarów. Klient wypełnia czynności zgodne z komunikatami wyświetlanymi na ekranie oraz informacjami głosowymi. Wysoce intuicyjny interfejs użytkownika pomaga w dokonaniu transakcji i dostarcza przyjemności z zakupów. Obrazki szybkiej listy umożliwiają sprawne i szybkie wyszukanie produktów z listy. Finalizacja transakcji kończy się płatnością kartą płatniczą. Rozwiązanie samoobsługowe w połączeniu z odpowiednio dobranym oprogramowaniem gwarantuje niezawodność proponowanego rozwiązania oraz pozwala na współpracę z dowolnym programem magazynowym działającym w placówce.

Sprawdź nasze inne instalacje:

http://jantar.pl/kompaktowa-kasa-samoobslugowa-w-innowacyjnym-formacie-handlu/