edycja Poland Business Run

Aktualności

business run
logotyp Jantar Sp. z o.o.

12. edycja Poland Business Run

04.09.2023 na krakowskich Błoniach wystartowała 12 edycja charytatywnego biegu „𝐏𝐨𝐥𝐚𝐧𝐝 𝐁𝐮𝐬𝐢𝐧𝐞𝐬𝐬 𝐑𝐮𝐧”

„36 445 biegaczy, ponad 1500 zaangażowanych firm i pomoc dla co najmniej 100 osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu i po mastektomii. Tak w liczbach przedstawia się bieg charytatywny Poland Business Run 2023. To już 12. edycja zawodów, na dodatek rekordowa pod względem liczby uczestników. 9000 osób pobiegło na krakowskich Błoniach, a reszta po własnej trasie z aplikacją.”

W tym roku nie mogło nas zabraknąć. Nasi reprezentanci Jrun – Patrycja, Kasia, Ola, Rafał i Szymek reprezentowali nas w biegu sztafetowym. Brawo!

Aktualności

8 edycja charytatywnego Rajdu Kogut

Bierzemy udział w 8 charytatywnym Rajdzie Koguta. Ekipa Jantar jedzie naszym ,,czerwonym maluchem” Fiat 126p z 1975 roku, aby wspólnie zbierać środki na pomoc dla chorych dzieci. Trasa prowadzi z Oławy do Mrągowa. Impreza organizowana jest przez Fundację Muzeum Motoryzacji w Oławie.
przeczytaj całość

Jantar Retail Forum

18 czerwca w Bielsku-Białej odbędzie się konferencja Jantar Retail Forum. Porozmawiamy między innymi o tym, co budzi największe kontrowersje — bezpieczeństwie zakupów z wykorzystaniem najnowszych technologii okiem klientów i dostawców.
przeczytaj całość

Dzień Otwarty Jwave – Mobilność w systemach produkcyjno-magazynowych

Zapraszamy na dzień otwarty do Laboratorium Jwave Silesia RFID Hub 28 maja 2024 (wtorek). Podczas spotkania przedstawimy portfolio rozwiązań Zebra Technologies oraz RAM Mounts, oraz efektywne narzędzia do pracy w magazynie, logistyce i na produkcji.
przeczytaj całość

Harmonogram pracy – weekend majowy

W czasie majówki nasza firma będzie pracować w oparciu o poniższy grafik: 01.05.24 – święto/ firma nieczynna 02.05.24 firma nieczynna 03.05.24 – święto/firma nieczynna
przeczytaj całość

Webinar-Jak technologie mobilne mogą wspierać magazyn w doskonaleniu procesów?

2 lutego 2024 odbył się drugi z cyklu webinarów: Magazyn nie jest z GUMY ,, Jak technologie mobilne mogą wspierać magazyn w doskonaleniu procesów?
przeczytaj całość

Z wizytą w nowym biurze GS1!

Otwarcie nowego Biura GS1 Polska – 02.02.2024 Dziękujemy za zaproszenie.
przeczytaj całość

KONSULTACJA Z EKSPERTEM
ZAREZERWUJ TERAZ

Pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań, które mają
na celu usprawnienie Twojego biznesu.

Optymalizacja
kosztów obsługi
Doświadczeni
eksperci branży IT
Rozwiązania
bieżących problemów

Jantar Sp. z o.o.

centrala

SEKRETARIAT

BOK (etykiety, taśmy)

SERWIS (awarie, wsparcie techniczne)