Dlaczego warto kupować oryginalne taśmy do drukarek kodów kreskowych Zebra?

Taśmy termotransferowe, czasem nazywane kalkami termotransferwoymi czy taśmami barwiącymi to element konieczny do zadruku etykiet przez termotransferowe drukarki kodów kresowych. Na rynku możemy znaleźć wiele rodzajów taśm… dlaczego warto wybrać oryginalne kalki Zebra?

JAKOŚĆ i NIEZAWODNOŚĆ

Taśmy termotransferowe Zebra są stworzone do pracy z drukarkami kodów kreskowych Zebra. Oryginalne taśmy termotransferowe są perfekcyjnie dopasowane do potrzeb i możliwości właśnie tych urządzeń. Zebra Technologies dokłada wszelkich starań, aby tak stworzyć materiały eksploatacyjne, by zapewnić najwyższą jakość druku i co bardzo ważne trwałość głowicy drukującej. Wiele polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw stosuje materiały eksploatacyjne Zebry i wymaga tego od swoich kontrahentów, ponieważ mają zaufanie do wysokiej jakości zapewnianej przez Zebrę.

SZEROKI WYBÓR PRODUKTÓW

W zależności od wymagań i potrzeb możemy zaoferować taśmy termotransferowe Zebra:

  • Woskowe

Kalki woskowe Zebra do standardowego drukowania na etykietach papierowych zapewniają bezkonkurencyjną funkcjonalność i cenę.

  • Woskowo-żywiczne

Kalki woskowo-żywiczne Zebra są opracowane do trwałego druku kodów kreskowych, tekstu i grafiki wysokiej jakości.

  • Żywiczne

Kalki żywiczne Zebra zapewniają najwyższą odporność chemiczną i termiczną, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach środowiskowych.

KONKURENCYJNA CENA

Jantar Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcom oryginalnych taśm termotransferowych Zebra w Polsce… warto zapoznać się z naszymi cenami.