25-lecie kodu kreskowego w Polsce

Dziękujemy za uczestnictwo w cyklu spotkań z okazji 25 – lecia kodów kreskowych w Polsce, które odbyły 17 września w Poznaniu26 listopada w Katowicach-Chorzowie.

Spotkania były częścią cyklu seminariów poświęconych usprawnianiu procesów logistycznych z wykorzystaniem standardów identyfikacyjnych i komunikacyjnych GS1, dały możliwość zapoznania się z pakietem korzyści związanych z wprowadzeniem rozwiązań informatycznych uwzględniających kody kreskowe, elektroniczną wymianę danych (EDI, ang. Electronic Data Interchange) i RFID.

Jako wieloletni Partner Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu oraz prelegent GS1 Tour zaprezentowaliśmy temat „Technologia korzyści”

„Technologia korzyści”…system informatyczny ma za zadanie usystematyzowanie procesów biznesowych i logistycznych, a co za tym idzie zwiększenie efektywności działania przedsiębiorstwa. W prezentacji przedstawimy nasze autorskie oprogramowania oparte o technologię kodów kreskowych i RFID. Pokażemy konkretne przykłady wdrożeń i nakreślimy korzyści, jakie niesie za sobą zastosowanie proponowanych przez nas rozwiązań.