Zebra TC52X/TC57X – jedno urządzenie setki możliwości! 

Niejednokrotnie na naszym blogu poruszaliśmy temat innowacji wdrażanych przez firmę Zebra. Ich produkty i rozwiązania nie tylko są technologicznie zaawansowane oraz pionierskie, ale przede wszystkim w zauważalny sposób zwiększają możliwości pracowników pierwszej linii w handlu detalicznym, ochronie zdrowia, transporcie i logistyce, produkcji oraz innych branżach. Ta zmiana w realny sposób przekłada się na zadowolenie klientów, wysoką jakość opieki nad pacjentami oraz doskonałe wyniki firmy. Dziś chcielibyśmy wziąć na warsztat ich flagowy produkt TC57x oraz TC52x.

Telefon, skaner czy komputer? Po co wybierać?! 

TC52x/TC57x to nowatorskie urządzenia mobilne z rozszerzoną funkcjonalnością w porównaniu do serii TC52/TC57  które swoje cyfrowe DNA dzielą z telefonem, komputerem oraz skanerem kodów. To jedno niezawodne i wielofunkcyjne narzędzie, które sprawdzi się tam, gdzie inny sprzęt zawodzi. Ten swoisty technologiczny scyzoryk oferuje nam m.in. możliwości: skanowania kodów kreskowych – zarówno standardowych kodów 1D jak i coraz powszechniej stosowanych kodów dwuwymiarowych 2D zwanych też kodami QR, instalacji programów oraz aplikacji, wykonywania połączeń (TC57x), korzystania z sieci Wifi oraz Bluetooth, robienia zdjęć (z dwóch dostępnych aparatów), a to wszystko obsłużymy za pomocą 5’ calowego, dotykowego ekranu Full HD.

Tajemniczy “x”

No dobrze, ale czym różnią się TC52/TC57 od TC52x/TC57x. Zapewniamy, że nie jest to próba unowocześnienia nazwy, czy chwyt marketingowy, a realna modernizacja urządzenia, dostępna jedynie dzięki firmie Zebra. Upgrade zapewnia dostęp do nowych aplikacji oraz funkcjonalności (np. realizacja płatności), które w dłuższej perspektywie przygotowują urządzenia na wymagania przyszłych zastosowań, zwiększając ich wartość. Unowocześnienie powstało w duchu Mobility DNA, które jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej ułatwiają zarządzanie pojedynczymi urządzeniami jak również i ich zintegrowaną grupą, która może także stworzyć swoisty zamknięty, bezpieczny ekosystem współpracujący z systemem nadrzędnym.

Technologiczny scyzoryk 

Tak bardzo rozbudowana funkcjonalność ma swoje powody. Rynek zbytu jest ogromny, a potencjalne potrzeby klientów jeszcze większe. Sprawdzanie cen i stanu zapasów, lokalizacja towarów i produktów na półkach, wspomaganie sprzedaży, realizowanie płatności klientów, zarządzanie pracownikami, automatyzacja zamówień, wsparcie klientów, śledzenie dostaw, fakturowanie — to jedynie niewielki promil tego, do czego może posłużyć nam bestseller Zebry. Zachęcamy do odkrywania jego technologicznego potencjału, ograniczonego jedynie przez wyobraźnie.

Zebra TC52x/TC57x