Pangea Tech – synergia Firm

W dynamicznym świecie handlu detalicznego i gastronomii ciągła innowacja jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. W odpowiedzi na te wyzwania, firma Jantar łączy siły z MS POS oraz Mojovida, tworząc firmę Pangea Tech — nową jednostkę mającą na celu świadczenie kompleksowych usług dla międzynarodowych klientów z tych branż. To strategiczne posunięcie ma na celu skupienie doświadczenia trzech liderów w dziedzinie technologii na dostarczaniu rewolucyjnych rozwiązań, które zmienią oblicze globalnego handlu.

Od długiego czasu MS POS, Jantar i Mojovida ściśle ze sobą współpracują, a teraz ich synergia doczekała się potężnej konsolidacji w postaci Pangea Tech. Nowa firma ma na celu dostarczenie pełnej gamy rozwiązań IT dla klientów z sektora handlu detalicznego i gastronomii na skalę międzynarodową.

Pangea Tech = MS POS & Jantar & Mojovida

Przemysław Targosz, CEO Jantar, podkreśla, że to połączenie doświadczenia jest odpowiedzią na potrzeby wspólnych klientów. „Utworzenie Pangea Tech to kolejny krok w rozwoju firmy Jantar. Powstała, aby dostarczać kompleksowe usługi niezależnie od lokalizacji sklepów czy restauracji naszych klientów.”

Powstanie Pangea Tech miało miejsce 26 lipca 2023 roku, kiedy Konstantin Gergianakis (CEO, MS POS GmbH), Przemysław Targosz (CEO, Jantar Sp. z o. o.) oraz Nicholas Vincent (Prezes, Mojovida) zawiązali nową spółkę. Mariusz Barycki (CTO Jantar Sp. z o. o.) objął stanowisko Prezesa Zarządu Spółki. Główne siedziby nowej firmy znajdują się w Willich (Niemcy), Bielsku-Białej (Polska) oraz Nozay (Francja) – centralnych lokalizacjach partnerów.

Podstawą oferty Pangea Tech jest wsparcie IT i wdrożenia dla międzynarodowych klientów z branży detalicznej i gastronomii. Zespół liczący ponad 350 techników, konsultantów i specjalistów jest gotów dostarczyć kompleksowe wsparcie w różnych krajach. Dzięki bogatemu doświadczeniu projektowemu trzech firm Pangea Tech może zaoferować dostosowane rozwiązania, uwzględniające lokalne przepisy oraz specyfikę rynków.

„Wszyscy pracownicy dysponują szeroką wiedzą specjalistyczną i doświadczeniem, aby rozwiązywać nawet najbardziej złożone problemy informatyczne”, mówi Konstantin Gergianakis, CEO MS POS. To zaawansowane technologiczne wsparcie pozwala klientom skupić się na swojej głównej działalności, wyzwalając ich potencjał i umożliwiając dynamiczny rozwój.

Pangea Tech nie tylko łączy trzy potężne podmioty, ale też reprezentuje połączenie 20-letniego doświadczenia w handlu detalicznym i gastronomii. To także biegłość w obszarach takich jak płatności, e-commerce, zarządzanie projektami, konsulting czy sprzęt komputerowy. Firma oferuje kompleksowe wsparcie jako generalny wykonawca lub w wybranych obszarach. To czyni ją atrakcyjnym partnerem dla przedsiębiorców dążących do transformacji swojego biznesu.

Wizja Pangea Tech zakłada stworzenie strategicznej sieci, która umożliwi klientom korzystanie z profesjonalnej ekspertyzy na miejscu. „Wspólna strategia rozwoju i profesjonalne zarządzanie projektami to najważniejsze czynniki sukcesu nowych międzynarodowych projektów”, dodaje Nicholas Vincent, prezes Mojovida.