Mały przedsiębiorca, wielkie rozwiązanie – innowacyjne podejście do biznesu

Prowadzenie małej firmy jest zajęciem angażującym i wymagającym od właściciela firmy znacznego poświęcenia. Każdy przedsiębiorca stara się stanąć na wysokości zadania.  Kompleksowe zarządzanie wiąże się z nieregularnym czasem pracy, licznymi sprawami koniecznymi to załatwienia natychmiastowo oraz mnóstwem dokumentów do wypełnienia. Rozumiemy specyfikę prowadzenia takiej działalności, dlatego oferujemy rozwiązania odpowiadające na potrzeby mniejszego biznesu.

Z ŻYCIA PRZEDSIĘBIORCY

Własny butik z ubraniami vintage, sklep z minimalistycznymi dodatkami codziennego użytku lub atelier z ręcznie wytwarzaną biżuterią?Wszędzie tam sprawdzi się rozwiązanie, które pomoże działać szybciej i wydajniej – komputer mobilny zaprojektowany z myślą o potrzebach małych i średnich firm. Wyglądem przypomina powszechnie używane smartfony – jest kompaktowy i poręczny. Rozwiązanie ułatwia przeprowadzenie inwentaryzacji, posiada szybki i dokładny odczyt kodów kreskowych, a ponadto charakteryzuje się niezwykle intuicyjnym systemem operacyjnym, który umożliwia obsługiwanie sprzętu osobie niemającej dotąd z nim styczności. Godziny otwarcia sklepów są długie, dlatego ważnym aspektem jest żywność baterii, która została zaprojektowana w sposób, który nie wymaga częstego ładowania. Takie narzędzie oprócz wspomagania procesu sprzedaży, może posłużyć do komunikacji między pracownikami. Model zawierający wszystkie te udogodnienia znajduje się w naszej ofercie  i jest nim komputer mobilny TC20 Zebra.

W dobie dzisiejszej technologii małe sklepy nie muszą kojarzyć się już z przestarzałymi rozwiązaniami. Rynek oferuje liczne rozwiązania dostosowane funkcjonalnie, jak i cenowo dla małych i średnich firm. Niewątpliwie ułatwia to pracę, przekłada się na efektywność i sprawne zarządzanie, a tym samym na zyski i oszczędność czasu przedsiębiorcy prowadzącego swoją działalność.