Jantar Waste Manager – rozwiązanie dla PSZOK

Jantar Waste Manager umożliwia prowadzenie rejestracji dostarczanych odpadów oraz wspomaga ich rozliczanie. Szybka realizacja procesów usprawnia obsługę klienta, a dane z różnych stanowisk pozwalają na bieżąco śledzić informacje o przyjmowanych odpadach.

Funkcjonalność

Aplikacja jest wyposażona w panel administracyjny oraz możliwość nadawania uprawnień dla poszczególnych osób pracujących w programie – zapewnia to czytelność oraz elastyczność. Bazą dla aplikacji jest katalog deklaracji, który można edytować lub wprowadzić do systemu automatycznie na podstawie pliku przekazanego z urzędu.  Również każda osoba przekazująca odpady jest identyfikowana indywidualnie i rejestrowana jako klient. Katalog odpadów daje możliwość definiowania grup odpadów oraz powiązanych z nimi limitów. W przypadku przekroczenia limitów przypadających na jedną deklarację, aplikacja automatycznie naliczy opłaty. Stres związany z prawidłowym generowaniem raportów jest już zbędny – aplikacja wygeneruje zestawienia dotyczące przyjętych odpadów, wykorzystania limitów itp. oraz wydrukuje potwierdzenia przyjęcia odpadów.

Obszary działania

Program perfekcyjnie sprawdzi się w firmach zajmujących się selektywną zbiórką odpadów komunalnych lub dla jednostek samorządu terytorialnego.

Korzyści dla klienta

Aplikacja gwarantuje usprawniony proces identyfikacji i obsługi klienta. Z pomocą programu klient będzie miał bieżący wgląd do ilości oddanych odpadów oraz dodatkowo pozyska informację o limitach do wykorzystania. Program generuje niezbędne informację dla użytkownika w postaci raportów z możliwością exportu danych do plików formatu Excel. Jest łatwy w obsłudze dzięki przyjaznemu interfejsowi użytkownika.

Oprogramowanie Jantar Waste Manager  jest rozwiązaniem opracowanym przez Jsoftware – istnieje możliwość modyfikacji pod indywidualne potrzeby klienta.