Jantar RETAIL – wsparcie dla Twojego biznesu!

Ciągnące się w nieskończoność inwentaryzację, mozolna i niewygodna weryfikacja cen i produktów – właśnie taki obraz rysuje aktualnej rzeczywistości wielu sklepów i sieci handlowych. Jantar Retail powstał po to, aby zniwelować te problemy!

Jretail to oprogramowanie dedykowane dla sklepów oraz sieci handlowych. Aplikacja może pracować w oparciu o terminal mobilny lub telefon z systemem Android z zainstalowaną obsługą skanowania kodów kreskowych. Przy tworzeniu aplikacji zależało nam na komforcie użytkowania i automatyzacji procesów.

Główną korzyścią stosowania aplikacji mobilnej Jretail jest usprawnienie procesów w sklepie – zarówno na zapleczu jak i samej sprzedaży. Można szybko i łatwo wykonać przyjęcie dostawy, przygotować zamówienie, wykonać inwentaryzację. Oprogramowanie mobilne Jretail pozwala na wygodne zweryfikowanie informacji o produkcie znajdującym się na półce czy sprawdzenie jego dostępności.

Za pomocą aplikacji istnieje możliwość szybkiego wydruku etykiet na drukarce mobilnej (lub biurowej), aby uzupełnić brakujące dane lub wymienić błędną informację.
Ta funkcjonalność pozwala również na sprawne dokonywanie przecen produktów i organizowanie promocji. Dzięki aplikacji bardzo sprawnie można przygotować odpowiednie dokumenty z automatycznym podziałem zamówień na towary dla dedykowanych dostawców.

Funkcjonalność:

  • szybka weryfikacja produktów, cen i ilości;
  • bezprzewodowe drukowanie cenówek na drukarkach przenośnych (przy towarze/półce) lub desktop (na zapleczu);
  • możliwość pracy na wielu dokumentach równocześnie;
  • możliwość prowadzenia dokumentacji fotograficznej przyjęć, akcji promocyjnych lub innych potrzebnych czynności;
  • możliwość realizowania dowolnych dokumentów;
  • wykonanie spisu z natury za pomocą kodów kreskowych;
  • dwa tryby pracy STANDARD i KIEROWNIK;
  • integracja poprzez wymianę plików z wieloma systemami magazynowymi i sprzedażowymi.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Jsoftware!