Jak PIG Architekci zwiększyli bezpieczeństwo ponad 1,5 mln zapisanych plików?

Bardzo szybko zmieniające się środowisko wymusza na przedsiębiorstwach elastyczne podejście i sprawną adaptację do nowych warunków gospodarczych. We współczesny biznesie od kilku lat outsourcing usług został zaimplementowany jako element strategii działania firm.  Dowiedz się jak PIG Architekci case study zwiększyli bezpieczeństwo.

Większość przedsiębiorstw stoi przed podobnym wyzwaniem – brak możliwości zapewnienia odpowiedniej infrastruktury informatycznej oraz specjalistów z tego zakresu odpowiadającym potrzebom firmy. Tworzenie własnego zespołu informatycznego generuje bardzo duże koszty, a zatrudnione osoby mogą nie posiadać odpowiedniej wiedzy, aby podołać wszystkim problemom.

Jakie rozwiązanie pozwoli sprostać temu wyzwaniu?

Pobierz najnowsze Case Study i dowiedz się jak współpraca firmy Jantar z PIG Architekci przy outsourcingu IT wpłynęła na efektywne działanie biura projektowego.

Dzięki case study dowiesz się Jak PIG Architekci tego dokonali:

  •  jak profesjonalizacja działań informatycznych w biurze projektowym wpłynęła na ciągłość operacyjną firmy
  • jaka infrastruktura pozwala na zabezpieczenie danych przy dziennym transferze rzędu 10-20GB między serwerowniami
  • jakie usługi zostały wdrożone w średniej firmie z dużym zapotrzebowaniem na zabezpieczenie danych przed ich utratą, efektywną i bezpieczną sieć WiFi oraz zarządzanie zdalne w przypadku utraty zasilania