Innowacyjne zarządzanie selektywną zbiórką odpadów – jak to wygląda?

Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych to miejsca przekazywania odpadów komunalnych wytwarzanych w gospodarstwach domowych, które zostały zebrane w sposób selektywny. Odpowiadając na potrzeby tych placówek, stworzyliśmy aplikację Jantar Waste Manager. Umożliwia ona prowadzenie rejestracji dostarczanych odpadów oraz wspomaga ich rozliczanie w celu usprawnienia szybkiej realizacji całego procesu.

Kto jest odbiorcą aplikacji?

Usługa jest skierowana do jednostek samorządu terytorialnego lub dla prywatnych firm zajmujących się selektywną zbiórką odpadów komunalnych.

Funkcjonalności wynikające z wdrożenia aplikacji

System został stworzony po przeanalizowaniu wszystkich potrzeb placówek PSZOK. Dedykowana aplikacja oferuje nie tylko podstawowe funkcjonalności takie jak rejestrowanie klientów dostarczających odpady, ale również definiuje grupy odpadów, informuje o bieżących stanach oraz dostępnych limitach czy automatycznie nalicza opłaty w przypadku przekroczenia limitów umożliwiając drukowanie potwierdzeń. System spełnia również funkcje związane z dokumentacją i gromadzeniem informacji, ułatwiając wydruk zestawień końcowych do pliku *.xls

Jakie korzyści oferuje JWM?

Tworząc naszą innowacyjną aplikację skupiliśmy się na użyteczności dopasowanej do specyfiki zarządzania placówką PSZOK. Najważniejszą cechą systemu jest intuicyjność obsługi, którą zapewnia interfejs przyjazny dla użytkownika. Jantar Waste Manager w łatwy sposób umożliwia pobór opłat na miejscu na podstawie informacji z systemu o klientach czy natychmiastowo potwierdza przyjęcie odpadów, co pełni niezwykle istotną rolę w tym miejscu. Potrzeby związane z tą działalnością często się różnicują, dlatego system można modyfikować zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym Case Study dla Zakładu Gospodarki Odpadami w Bielsku Białej, aby poznać szczegółowe funkcjonowanie naszego systemu.