Innowacje w biznesie

Prowadzisz swój własny biznes? Jesteś osobą decyzyjną? A może koordynujesz działania sprzedażowe lub logistyczne? Jeżeli odpowiedź brzmi tak, to z pewnością wiesz, jak ciężko jest nad tym wszystkim zapanować. Wyeliminowanie ryzyka popełnienia błędu, zadowolenie Klienta, stały rozwój Firmy — to fundamenty, nad którymi bezustannie musisz czuwać. My również to robimy. I zdajemy sobie sprawę, jak wielkie jest to wyzwanie. 

Zgodnie z naszą ideą od lat tworzymy rozwiązania dla przedsiębiorców, którym zależy na osiągnięciu sukcesu i są otwarci na technologię korzyści. W zależności od branży staramy się zapewnić im możliwie najlepsze metody optymalizacji procesów zarządczych, jakościowych i sprzedażowych. 

Rozwiązania dla sektora retail – Innowacje w biznesie

Wiemy, jak trudno prowadzić sklep. Wiemy, jak twardym orzechem do zgryzienia jest zadowolenie Klienta, eliminacja strat i usprawnienie procesów sprzedażowych. Wiemy też, jak to zoptymalizować. Biorąc pod uwagę podstawowe zasady funkcjonowania sklepu, stworzyliśmy rozwiązania, które znacząco poprawiają jakość obsługi Klienta, skracają jego proces zakupowy do możliwego minimum oraz zmniejszają nakład pracowników, koniecznych do obsługi sklepu. 

Jretail — oprogramowanie stworzone dla sklepów oraz sieci handlowych, którego główną zaletą jest zdecydowane usprawnienie procesów w sklepie (przyjęcie dostaw, przygotowanie zamówienia, inwentaryzacja). Oprogramowanie działa w oparciu o terminal mobilny lub telefon z systemem Android. 

Jshopper — aplikacja umożliwiająca samodzielne skanowanie produktów przez Klientów, znacząco skracająca czas zakupowy oraz oferująca wygodę na najwyższym poziomie. Jak to działa? Klient po zeskanowaniu produktów szybko i sprawnie dokonuje zapłaty przy dedykowanej kasie stacjonarnej, samoobsługowej lub pay station. I gotowe!

Kasy samoobsługowe NCR — samoobsługa to już pewnego rodzaju must have w każdym większym sklepie. Badania wykazują, że Klienci są skłonni nawet zrezygnować z dokonania zakupu, jeżeli w sklepie brak jest kasy samoobsługowej. Pamiętaj — nowoczesny sklep, to sklep otwarty na potrzeby Klienta. 

 

Rozwiązania w logistyce i magazynowaniu 

Czyli tam, gdzie zwykły śmiertelnik nie dociera. Tam, gdzie dzieje się ogrom pracy, a mało kto ma o tym pojęcie. Tam, gdzie codziennie setki tysięcy produktów jest transportowane, odpowiednio przygotowywane, magazynowane i kompletowane. Tam, gdzie trzeba mieć naprawdę wiele doświadczenia, aby się nie pomylić. Tam, gdzie innowacyjne rozwiązania zmieniają tak wiele. 

Jwms — nowoczesny system zarządzania magazynem (zarówno małym, jak i dużym centrum składowania), którego głównymi założeniami są kontrola, koordynacja i optymalizacja procesów zachodzących w magazynach. Do największych zalet systemu zalicza się: obsługa kilku rozproszonych lokalizacji, możliwość podziału na strefy w magazynie, etykietowanie, metkowanie itd. 

Jinventory — autorskie oprogramowanie wykorzystujące technologię kodów kreskowych i RFID, umożliwiające szybką i sprawną inwentaryzację środków trwałych. Dzięki możliwości zastosowania innowacyjnej technologii RFID proces ten przebiega w kilku prostych krokach, a przeprowadzenie inwentaryzacji wymaga mniej czasu i zaangażowania w proces. Jinventory to oszczędność. Oszczędność czasu. Oszczędność pracy. Oszczędność pieniędzy. 

Każdego dnia tworzymy nowe, innowacyjne rozwiązania oraz stale optymalizujemy te, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów i partnerów. Wiemy, jak rozwijać technologię korzyści. Potrafimy słuchać, analizować potrzeby i w odpowiedzi na nie kreować przyszłość w praktycznie każdej branży. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat technologii korzyści lub masz pytania dotyczące któregokolwiek z rozwiązań — skontaktuj się z nami drogą telefoniczną  +48 33 82 85 700 lub mailową jantar@jantar.pl . Z chęcią pomożemy!