Etykiety w arkuszach – nowość, która zapewni Ci jakość i swobodę wyboru

Poszukując produktu, który potencjalnie chcemy kupić, każdy z nas kieruje się ceną i jakością. Jednak obok nich bardzo często najistotniejszą kwestią jest dowolność wyboru i uniwersalność zastosowania, ponieważ to one kształtują przydatność produktu i łatwość pracy z nim, a co za tym idzie – końcowe koszty. Na dzisiejszym stale zmieniającym się rynku znaleźć można dosłownie wszystko, jednak bardzo ciężko jest wyszukać produkt o naprawdę wysokiej jakości, szerokim zastosowaniu i w przystępnej cenie. Kupując etykiety w arkuszach – oszczędzasz.

Etykiety w arkuszach

Dysponujemy szeroką ofertą nowej odsłony etykiet w arkuszach, która wprowadza wiele udogodnień w porównaniu do klasycznych etykiet w roli. Możemy wykonać arkusz dopasowany do wymagań klienta – przykładowo  148×210 czy 210×297.

Jedną z największych zalet świadczących o innowacyjności etykiet w arkuszach jest fakt, że już nigdy więcej klient nie będzie stawiany przed wyborem między narzuconymi przez maszynę formatami. Dzięki wdrożeniu nowoczesnego ciągu produkcyjnego, mamy do zaoferowania etykiety w każdym formacie i kolorze, w zależności od zapotrzebowania kupującego. Poza tym klient może wybrać, jaka drukarka zostanie użyta do ich zadrukowania. Nasze etykiety w arkuszach pozwalają na użycie drukarki laserowej, dzięki czemu klient nie jest zmuszony do posiadania drukarki kodów kreskowych, tak jak ma to miejsce przy zastosowaniu standardowych etykiet w roli. Kolejną z oferowanych przez nas nowości jest możliwość wykonania wstępnie zadrukowanego arkusza. Dzięki temu klient otrzyma etykietę z logo i danymi kontaktowymi, co pozwoli na zaoszczędzenie dużej ilości czasu. Klientowi pozostanie jedynie zadruk zmiennych informacji np. kodu 2 D czy kodu kreskowego.

Etykiety w arkuszach mogą być wykorzystywane do oznaczania produktów, w procesach logistyczny – jako etykieta logistyczna czy list przewozowy. Tak przygotowana etykieta logistyczna w arkuszu czy list przewozowy przyklejane są bezpośrednio np. na paletę, paczkę – etykieta nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia w postaci kieszeni samoprzylepnej.

Dodatkowym plusem jeszcze bardziej poszerzającym dowolność wyboru jest fakt, że etykiety w arkuszach mogą być wykonane z:

  • folii
  • papierów samoprzylepnych z nadrukiem sitodrukowym, offsetowym i cyfrowym.