BLOG

Komputer mobilny MC2200/MC2700. Najlepsze wsparcie dla małych i średnich firm
30 listopada 2020

Komputer mobilny MC2200/MC2700. Najlepsze wsparcie dla małych i średnich firm

 

Szybki i sprawny przepływ informacji i towarów jest niezwykle ważny w każdym przedsiębiorstwie. Aby Twoja firma funkcjonowała sprawnie, musisz na bieżąco analizować dane i dawać odpowiednie środowisko do pracy dla swoich pracowników. Niezależnie czy zajmujesz się sprzedażą, obsługujesz halę produkcyjną, bądź magazynową potrzebujesz rozwiązań skutecznych i efektywnych kosztowo.

 

Dobra cena i pełna funkcjonalność komputera mobilnego MC2200/MC2700

 

Nasz komputer mobilny możesz używać od razu po uruchomieniu. Konfiguracja trwa kilka sekund. Nie potrzebujesz do tego długiego procesu instalacji lub usług specjalistów. Wszystko to dzięki wbudowanym narzędziom i aplikacjom mobilnym Android. Od razu możesz skanować i przesyłać dane innym użytkownikom.

Zaawansowany procesor oraz najnowsza wersja systemu Android daje optymalne warunki korzystania z urządzenia. Pracuje ono szybko i nie zawiesza się nawet przy używaniu bardziej złożonych operacji lub prowadzenia wielu zadań naraz. 

 

Ergonomiczny kształt i wygodna obsługa komputera mobilnego Zebra. 

 

Mniejsze gabaryty od standardowych terminali nie przeszkodziły by MC2200/2700 wyposażyć w standardową klawiaturę klawiszową. W zależności od tego czego potrzebujesz w danym momencie model MC2200 lub MC2700 łatwo przekształcisz w urządzenie typu pistoletowego. Wystarczy zamontować uchwyt ze spustem. Aby to zrobić,nie potrzebujesz żadnych dodatkowych narzędzi. Niezależnie od tego, jaką konfigurację wybierzesz, nie wpłynie to w żaden sposób na szybkość i łatwość skanowania produktów. Modele Zebra są niezwykle wytrzymałe. Przycisk skanowania wytrzyma aż trzy miliony naciśnięć. Nasz zespół fachowców dopracował urządzenie tak, aby z łatwością wyszukiwać i obsługiwać przyciski nawet w rękawicach. 

Smukła konstrukcja sprawia oraz dwa dobrze umiejscowione uwypuklenia na palce umożliwiają wygodną obsługę jedną ręką.

 

Komputer mobilny Zebra możesz zabrać w każde miejsce 

 

Łączność Wi-Fi i komórkowa umożliwia pracę na dużych przestrzeniach, również na zewnątrz. Tam, gdzie zasięg Wi-Fi zanika. Dzięki temu pracownik ma cały czas łączność z innymi osobami z zespołu. Dla dodania jeszcze większej funkcjonalności komputery mobilne Zebra mają możliwość łączenia bezprzewodowego bluetooth 5.0 oraz NFC. Dzięki temu można podłączyć zestaw słuchawkowy, drukarkę lub innych sprzęt bez używania do tego kabli.  

Wytrzymałość i odporność

Komputer mobilny Zebra spełnia wszystkie wymogi wytrzymałości i trwałości związane z pracą na hali. Jest wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na różne warunki pogodowe oraz upadki na beton.  Wyświetlacz i szybka skanera są zabezpieczone szkłem Gorilla. Ponadto, co szczególnie ważne obecnie,  modele MC2200 i MC2700 są skonstruowana tak, aby wytrzymać częste wycieranie powierzchni środkami do dezynfekcji i odkażania.

 

Długa praca na jednym ładowaniu

Bateria o standardowej pojemności  wytrzymuje niemal dwie pełne zmiany pracy – 16,5 godziny pracy w temperaturze pokojowej i 14 godzin pracy w temperaturze -20°C (-4°F).

Natomiast bateria o zwiększonej pojemność to ponad 23 godziny pracy w temperaturze pokojowej i ok. 19 godzin w mrozie.  W zestawie dla firm otrzymujesz wielogniazdowe ładowarki, paski, kabury, uchwyty ze spustem. Wszystko potrzebne do optymalnej i ergonomicznej pracy. 

 

Komputer mobilny Zebra to idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. To mnogość funkcji w przystępnej i rozsądnej cenie. Ułatw pracę swoim pracownikom. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany o plusach tego rozwiązania, zadzwoń tel.: +48 33 82 85 757 lub napisz do nas. https://jantar.pl/branze/handel/oprogramowanie/jantar-retail/ Pomożemy Ci wybrać odpowiednie urządzenie. 

Działamy na terenie ośmiu krajów w Europie, wdrażając technologię oraz świadcząc usługi dla nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się firm. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz porozmawiać o wdrożeniu w swojej firmie.

Jantar Sp. z o.o. – Centrala

jantar@jantar.pl


ul. Piekarska 199

43-300 Bielsko-Biała


tel: +48 33 82 85 700

tel: +48 33 82 85 701

fax: +48 33 82 85 709

Jantar Sp. z o.o. – Mazowsze

warszawa@jantar.pl


ul. Jerozolimskie 200

02-486 Warszawa

Budynek 2, Pok 212


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Jantar Sp. z o.o. – Małopolska

krakow@jantar.pl


ul. Dobrego Pasterza 36 B

31-416 Kraków


tel: +48 12 415 69 89

Jantar Sp. z o.o. – Śląsk

rybnik@jantar.pl


ul. Przemysłowa 3

44-203 Rybnik


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Działamy na terenie całego kraju. Przedstawiciele regionalni są zawsze gotowi na rozmowę. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, by otrzymać bezpośredni kontakt do najbliższego przedstawiciela regionalnego.

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Kontakt

Obszar działania
Bielsko
Warszawa
Kraków
Rybnik
Przedstawiciele

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Pobierz program

Pobierz program umożliwiający naszemu specjaliście pomoc zdalną

POBIERZ

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje ze świata IT dla Twojego sektora.

FORMULARZ KONTAKTOWY