BLOG

Kolorowe etykiety z możliwością personalizacji
25 listopada 2019

Etykiety to przede wszystkim nośnik informacji o produkcie, który przekazuje o nim wszystkie dane na każdym etapie dostawy. Jednak ich zadaniem jest także dbanie o szatę graficzną i wizerunek produktu, dzięki czemu przyciągają do siebie klienta.

Każda branża charakteryzuje się własną specyfiką, co przekłada się na możliwość dopasowania etykiet do potrzeb indywidualnego klienta, a to wyróżni go na tle konkurencji.
Zbliżający się okres świąteczny to doskonały okres na zwiększenie sprzedaży swojego produktu, ze względu na świąteczne zakupowe szaleństwo. Dlatego warto zadbać o wyróżnienie marki w tym okresie, aby stała się szczególnie atrakcyjna i pożądana dla potencjalnego klienta. Niewątpliwie elementem zwracającym uwagę na dany produkt jest kolorowa etykieta.

Przyjrzymy się zatem pokrótce najpopularniejszym metodom druku

  • druk cyfrowy – metoda polegająca na przenoszeniu do zadruku danych zawartych w pliku cyfrowym, wykonywana za pomocą maszyn drukujących i środków barwiących. Główną zaletą jest natychmiastowy wydruk, który umożliwia wykonanie niskonakładowych serii bez ponoszenia wysokich kosztów matryc. Dodatkowo, metoda pozwala na wydruk zmiennych danych, takich jak np. teksty czy grafika. Etykiety mogą być przygotowane na roli.
  • druk fleksograficzny – polega na wykorzystaniu elastycznych form drukowych, wykonywanych najczęściej z polimeru czy gumy. Ze względu na możliwość zadruku różnych, nie zawsze gładkich podłoży, jest jedną z najbardziej uniwersalnych metod. W zależności od możliwości maszyny można przygotować kolorowe etykiety na roli lub w arkuszach.
  • druk offsetowy – zapewnia wyższą jakość wydruku niż druk cyforwy, ponieważ odwzorowuje nawet najmniejsze elementy. Warto także wybrać tę metodę przy założeniu, że zamówienie będzie powielane w setkach lub tysiącach egzemplarzy. W tym wypadku najczęściej przygotowywane są etykiety w arkuszach.

Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji, pozwala na zaoferowanie szerokiej gamy etykiet zarówno czystych jak i kolorowych. Przygotowujemy i drukujemy etykiety zgodnie z indywidualnym zamówieniem, zaczynając od prostych etykiet z kodem kreskowym, kończąc na etykietach kolorowych, które spełniają najbardziej wyrafinowane oczekiwania klienta.
Zaprojektuj i zamów swoją etykietę, wybierając m.in rozmiar, surowiec czy klej. Więcej informacji znajdziesz na stronie.

Działamy na terenie ośmiu krajów w Europie, wdrażając technologię oraz świadcząc usługi dla nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się firm. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz porozmawiać o wdrożeniu w swojej firmie.

Jantar Sp. z o.o. – Centrala

jantar@jantar.pl


ul. Piekarska 199

43-300 Bielsko-Biała


tel: +48 33 82 85 700

tel: +48 33 82 85 701

fax: +48 33 82 85 709

Jantar Sp. z o.o. – Mazowsze

warszawa@jantar.pl


ul. Jerozolimskie 200

02-486 Warszawa

Budynek 2, Pok 212


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Jantar Sp. z o.o. – Małopolska

krakow@jantar.pl


ul. Dobrego Pasterza 36 B

31-416 Kraków


tel: +48 12 415 69 89

Jantar Sp. z o.o. – Śląsk

rybnik@jantar.pl


ul. Przemysłowa 3

44-203 Rybnik


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Działamy na terenie całego kraju. Przedstawiciele regionalni są zawsze gotowi na rozmowę. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, by otrzymać bezpośredni kontakt do najbliższego przedstawiciela regionalnego.

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Kontakt

Obszar działania
Bielsko
Warszawa
Kraków
Rybnik
Przedstawiciele

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Pobierz program

Pobierz program umożliwiający naszemu specjaliście pomoc zdalną

POBIERZ

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje ze świata IT dla Twojego sektora.

FORMULARZ KONTAKTOWY