BLOG

Jantar Retail – usprawnienie procesów inwentaryzacji
07 września 2020

Usprawnienie procesów inwentaryzacji przynosi duże zyski w postaci oszczędności czasu i działań pracowników. Efekt taki można uzyskać za pomocą oprogramowania Jretail, które może zostać wykorzystane w sklepach oraz sieciach handlowych.  

Aplikacja pracuje w oparciu o terminal mobilny lub telefon z systemem Android z zainstalowaną obsługą skanowania kodów kreskowych. Oprogramowanie mobilne Jretail pozwala na tworzenie dowolnych dokumentów, a także wygodne weryfikowanie informacji o produkcie znajdującym się na półce (regale, wieszaku) czy sprawdzanie jego dostępności, a nawet swobodne wydrukowanie etykiety z ceną.

Intuicyjny interfejs 

Oprogramowanie wyposażone jest w intuicyjny interfejs, dzięki czemu nie generuje żadnych dodatkowych utrudnień podczas obsługi – nawet w przypadku mniej doświadczonych użytkowników urządzeń mobilnych.

Krótszy czas inwentaryzacji bez pomyłek

Jretail zainstalowany na terminalu mobilnym, wykorzystując wbudowany moduł skanujący, w wymierny sposób automatyzuje i ułatwia przeprowadzenie inwentaryzacji, wydatnie skracając czas jej trwania. Jeżeli przyjmiemy, że poprzednio przeprowadzone inwentaryzacje bez pomocy terminali z odpowiednią aplikacją zajęły 1-2 dni, to inwentaryzacja podobnej ilości produktów przy użyciu terminala mobilnego z aplikacją Jretail zajmie około 2-4 godzin. Jest to niesamowita oszczędność czasu oraz pracy.
Z pomocą aplikacji eliminujemy pomyłki operatorów do minimum, co przynosi korzyści w postaci braku niezgodności inwentaryzacyjnych spowodowanych błędami w liczeniu towarów.

Jretail na tradycyjnych smartfonach

Aplikacja Jretail może być również instalowana i używana na tradycyjnych smartfonach. W takiej sytuacji odczyt kodu odbywa się przy pomocy wbudowanego aparatu fotograficznego. Skanowanie takim sposobem może zająć nieco dłużej czasu – spowodowane jest to dłuższym ustawianiem ostrości obiektywu przed odczytem.

Jest to niewielki problem, jeżeli jednak oszczędność czasu jest dla nas ważna, korzyści uzyskamy pracując z aplikacją Jretail zainstalowaną na terminalu mobilnym wyposażonym w głowicę skanującą taką, jak np. w terminalu Zebra TC21, która wykonuje tę operację w ciągu ułamka sekundy.

Usprawnienie procesów inwentaryzacji

Działamy na terenie ośmiu krajów w Europie, wdrażając technologię oraz świadcząc usługi dla nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się firm. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz porozmawiać o wdrożeniu w swojej firmie.

Jantar Sp. z o.o. – Centrala

jantar@jantar.pl


ul. Piekarska 199

43-300 Bielsko-Biała


tel: +48 33 82 85 700

tel: +48 33 82 85 701

fax: +48 33 82 85 709

Jantar Sp. z o.o. – Mazowsze

warszawa@jantar.pl


ul. Jerozolimskie 200

02-486 Warszawa

Budynek 2, Pok 212


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Jantar Sp. z o.o. – Małopolska

krakow@jantar.pl


ul. Dobrego Pasterza 36 B

31-416 Kraków


tel: +48 12 415 69 89

Jantar Sp. z o.o. – Śląsk

rybnik@jantar.pl


ul. Przemysłowa 3

44-203 Rybnik


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Działamy na terenie całego kraju. Przedstawiciele regionalni są zawsze gotowi na rozmowę. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, by otrzymać bezpośredni kontakt do najbliższego przedstawiciela regionalnego.

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Kontakt

Obszar działania
Bielsko
Warszawa
Kraków
Rybnik
Przedstawiciele

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Pobierz program

Pobierz program umożliwiający naszemu specjaliście pomoc zdalną

POBIERZ

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje ze świata IT dla Twojego sektora.

FORMULARZ KONTAKTOWY