BLOG

Identyfikacja pacjentów – druk opasek na rękę
28 września 2020

Działania każdej profesjonalnej firmy powinny skupiać się wokół ciągłego śledzenia rynku oraz zmian na nim zachodzących. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, na czym koncentrować swoją uwagę oraz jak odpowiadać na następujące, w coraz to szybszym tempie, zmiany. 

We wrześniu 2012 wydano Rozporządzenie Ministra Zdrowia, nakładające na szpitale obowiązek zaopatrzenia pacjenta w znak identyfikacyjny. Rozporządzenie weszło w życie wraz ze styczniem 2013 roku. Projekt ten skupia się na zaopatrywaniu pacjentów w znaki identyfikacyjne – mają one na celu ograniczenie pomyłek oraz ich negatywnych skutków polegających na wykonaniu niewłaściwego zabiegu czy podaniu niewłaściwego  leku  pacjentowi. Zaleca się, aby opaski identyfikacyjne były nadawane osobom zgłaszającym się na leczenie lub konkretne badania. Dzięki takim opaskom personel medyczny w każdej chwili, w dowolnym miejscu może sprawdzić dane personalne lub status pacjenta odbywającego swoją „podróż” po szpitalu i w przypadku wykrycia nieprawidłowości szybko zareagować i wprowadzić zmianę.
Nasza firma zareagowała na potrzeby sektora ochrony zdrowia – powstały zaawansowane rozwiązania zarówno do druku opasek jak i odczytu zakodowanych danych.

Opaski identyfikacyjne powinny cechować się wysoką jakością, gwarantującą trwałość podczas pobytu pacjenta w szpitalu. Muszą też być bezpieczne dla nawet najbardziej wrażliwej skóry pacjentów.

Wyszliśmy naprzeciw potrzebom sektora ochrony zdrowia. W naszym asortymencie można znaleźć wysokiej jakości opaski identyfikacyjne dla pacjentów w różnym przedziale wiekowym, w różnych kolorach, które stanowią niezbędne narzędzie ochrony przed błędami lekarskimi. Każda oferowana przez nas opaska identyfikacyjna dla pacjenta została wykonana w oparciu o najwyższej jakości materiały, zapewniając zgodność z normami obowiązującymi na terenie krajów UE.

Oferujemy również całą gamę czytników, terminali, tabletów oraz drukarek opasek Zebra dla pacjentów dostosowanych do specyficznych wymagań sektora ochrony zdrowia.

Rozwiązanie te w jednej chwili dostarcza wszystkich najważniejszych informacji o pacjencie, usprawniając przy tym pracę całego szpitala. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę: https://jantar.pl/branze/sektor-publiczny/ochrona-zdrowia-healthcare/

 

Druk opasek na rękę

Działamy na terenie ośmiu krajów w Europie, wdrażając technologię oraz świadcząc usługi dla nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się firm. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz porozmawiać o wdrożeniu w swojej firmie.

Jantar Sp. z o.o. – Centrala

jantar@jantar.pl


ul. Piekarska 199

43-300 Bielsko-Biała


tel: +48 33 82 85 700

tel: +48 33 82 85 701

fax: +48 33 82 85 709

Jantar Sp. z o.o. – Mazowsze

warszawa@jantar.pl


ul. Jerozolimskie 200

02-486 Warszawa

Budynek 2, Pok 212


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Jantar Sp. z o.o. – Małopolska

krakow@jantar.pl


ul. Dobrego Pasterza 36 B

31-416 Kraków


tel: +48 12 415 69 89

Jantar Sp. z o.o. – Śląsk

rybnik@jantar.pl


ul. Przemysłowa 3

44-203 Rybnik


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Działamy na terenie całego kraju. Przedstawiciele regionalni są zawsze gotowi na rozmowę. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, by otrzymać bezpośredni kontakt do najbliższego przedstawiciela regionalnego.

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Kontakt

Obszar działania
Bielsko
Warszawa
Kraków
Rybnik
Przedstawiciele

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Pobierz program

Pobierz program umożliwiający naszemu specjaliście pomoc zdalną

POBIERZ

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje ze świata IT dla Twojego sektora.

FORMULARZ KONTAKTOWY