BLOG

Jwave – technologie korzyści w jednym miejscu
26 września 2022

To już 2 miesiące! Dokładnie 8 czerwca miało miejsce uroczyste otwarcie naszego najnowszego projektu – Hubu technologicznego Jwave. Czujemy się zaszczyceni, że możemy postawić kolejny krok w kierunku technologicznego postępu.

Czym jest laboratorium Jwave?

Dla przypomnienia, Jwave to innowacyjne laboratorium stworzone z myślą o firmach, które chcą zoptymalizować procesy oraz poszukują nowoczesnych rozwiązań włączających je do łańcucha dostaw. Co więcej, dzięki odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni laboratorium Jwave pozwala odwiedzającym na zapoznanie się z możliwościami wynikającymi z zastosowania technologii identyfikacji, ze szczególnym uwzględnieniem RFID, w wybranej branży w ich naturalnym środowisku.

Dowiedz się więcej na temat Jwave tutaj

www.jwave.pl

Jakie technologie można spotkać w laboratorium Jwave?

  •  RFID
  •  RTLS
  •  Identyfikacja wizyjna
  •  Identyfikacja poprzez kody kreskowe, QR
  •  Systemy wagowe
  •  Jshopper

Czym jest Jshopper?

Jest to aplikacja, która umożliwia konsumentom samodzielne skanowanie produktów podczas zakupów za pomocą skanera. Po skompletowaniu wszystkich potrzebnych produktów może dokonać płatności poprzez dedykowaną kasę stacjonarną, samoobsługową lub pay station.

Jakie są korzyści z wykorzystania aplikacji Jshopper?

Przede wszystkim jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Dzięki niemu konsument znacząco oszczędza czas, który poświęca na zakupy. Całe rozwiązanie pozwala również zredukować kolejki oraz ograniczyć konieczność korzystania z pomocy obsługi sklepu.

Czym jest technologia RFID?

RFID – to innowacyjna technologia, która umożliwia identyfikację obiektów za pomocą fal radiowych. Dzięki wykorzystaniu niewielkich nośników danych możemy bez większego problemu automatycznie zlokalizować produkty lub osoby na określonym terenie oraz zebrać dane. Wszystko dzięki temu, że wspomniane chipy mogą być umieszczane na materiałach różnego typu.

Jakie są korzyści z wykorzystania RFID?

Dzięki wykorzystaniu znaczników jesteśmy w stanie w bardzo szybkim tempie namierzyć różne rzeczy lub osoby. W znacznym stopniu przyczynia się to do przyśpieszenia procesów logistycznych i magazynowych. Eliminuje to również konieczność standardowego poszukiwania przedmiotów na terenie magazynu.

W samym laboratorium pracujemy również nad zastosowaniem możliwości technologii RFID w rolnictwie. Dzięki wykorzystaniu właściwośći RFID takich jak wielkość oraz tego, że mogą być umieszczane gdziekolwiek. Możemy również kontrolować lokalizację, w jakiej znajdują się zwierzęta, ile ważą, bądź ile zjadły. To tylko pokazuje, jak bardzo technologia RFID jest przyszłościowym rozwiązaniem.

Oczywiście, to nie koniec naszych działań. Stale pracujemy nad nowymi projektami, które znajdując się w fazie wdrażania pokazują nam, że to co robimy, jest nie tylko satysfakcjonujące, ale przede wszystkim pozwala na silny rozwój technologiczny w Polsce.

Zobacz, jak to wygląda!

https://www.youtube.com/watch?v=S4YuuLkQvzk&feature=youtu.be

jwave

Działamy na terenie ośmiu krajów w Europie, wdrażając technologię oraz świadcząc usługi dla nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się firm. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz porozmawiać o wdrożeniu w swojej firmie.

Jantar Sp. z o.o. – Centrala

jantar@jantar.pl


ul. Piekarska 199

43-300 Bielsko-Biała


tel: +48 33 82 85 700

tel: +48 33 82 85 701

fax: +48 33 82 85 709

Jantar Sp. z o.o. – Mazowsze

warszawa@jantar.pl


al. Jerozolimskie 200

02-486 Warszawa

Budynek 2, Pok. 212


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Jantar Sp. z o.o. – Małopolska

krakow@jantar.pl


ul. Dobrego Pasterza 36 B

31-416 Kraków


tel: +48 12 415 69 89

Jantar Sp. z o.o. – Śląsk

rybnik@jantar.pl


ul. Przemysłowa 3

44-203 Rybnik


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Działamy na terenie całego kraju. Przedstawiciele regionalni są zawsze gotowi na rozmowę. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, by otrzymać bezpośredni kontakt do najbliższego przedstawiciela regionalnego.

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Kontakt

Obszar działania
Bielsko
Warszawa
Kraków
Rybnik
Przedstawiciele

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Pobierz program

Pobierz program umożliwiający naszemu specjaliście pomoc zdalną

POBIERZ

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje ze świata IT dla Twojego sektora.

FORMULARZ KONTAKTOWY