O NAS

Kariera

„Największą wartością są zatrudnieni w firmie JANTAR ludzie, stanowiący profesjonalny zespół zarówno w Centrali w Bielsku-Białej, jak i w oddziałach zlokalizowanych w całej Polsce.Wszystko to pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość, a nowe wyzwania technologiczne są dla nas i naszych klientów szansą na sukces.”

Jak wygląda proces rekrutacji w Jantar Sp. z o.o. ?

1. Zbieranie aplikacji i wybór potencjalnych kandydatów na stanowisko
Na tym etapie gromadzimy i analizujemy dokumenty aplikacyjne. Wybieramy kandydatów, z którymi chcielibyśmy przeprowadzić rozmowę.

2. Kontakt telefoniczny – umówienie spotkania
Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi osobami w celu umówienia spotkania rekrutacyjnego.  Rozmowa odbywa się w Centrali Firmy lub Oddziale Firmy – w zależności od regionu prowadzonej rekrutacji.

3. Rozmowa rekrutacyjna
Wybrane osoby zapraszamy na jedno- lub dwuetapowe spotkania rekrutacyjne. W zależności od wymagań stanowiska, osoby aplikujące odbywają rozmowę z bezpośrednim przełożonym, pracownikami Działu lub Członkiem Zarządu. Na tym etapie chcemy poznać kandydata, jego doświadczenie, predyspozycje oraz oczekiwania. Spotkanie to również okazja do zadania nam pytań dotyczących stanowiska czy firmy.

4. Oferta pracy
Wybranej osobie składamy ofertę pracy.

5. Podpisanie umowy
Na tym etapie załatwiamy kwestie formalne dotyczące zatrudnienia. Pracownik przechodzi obowiązkowe badania, szkolenia, jest zapoznawany ze środowiskiem pracy.

Jeśli aktualnie nie mamy prowadzonej rekrutacji, a jesteś zainteresowany pracą w Jantar Sp. z o.o. zapraszamy do przesłania swojej aplikacji* –  rozważymy przesłaną kandydaturę, jeśli pojawią się oferty pracy, w których nasze wymagania będą zbieżne z przedstawionymi kwalifikacjami.

Prześlij CV

*prosimy o ujęcie poniższej formuły we wszystkich przesyłanych do nas dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

 

 

Działamy na terenie ośmiu krajów w Europie, wdrażając technologię oraz świadcząc usługi dla nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się firm. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz porozmawiać o wdrożeniu w swojej firmie.

Jantar Sp. z o.o. – Centrala

jantar@jantar.pl


ul. Piekarska 199

43-300 Bielsko-Biała


tel: +48 33 82 85 700

tel: +48 33 82 85 701

fax: +48 33 82 85 709

Jantar Sp. z o.o. – Mazowsze

warszawa@jantar.pl


al. Jerozolimskie 200

02-486 Warszawa

Budynek 2, Pok. 212


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Jantar Sp. z o.o. – Małopolska

krakow@jantar.pl


ul. Dobrego Pasterza 36 B

31-416 Kraków


tel: +48 12 415 69 89

Jantar Sp. z o.o. – Śląsk

rybnik@jantar.pl


ul. Przemysłowa 3

44-203 Rybnik


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Działamy na terenie całego kraju. Przedstawiciele regionalni są zawsze gotowi na rozmowę. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, by otrzymać bezpośredni kontakt do najbliższego przedstawiciela regionalnego.

Biuro Obsługi Klienta

(zamówienia etykiet i materiałów eksploatacyjnych)

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Serwis

(pon. - pt. 8:00 - 16:00)

tel.: +48 33 82 85 730

Sekretariat

tel.: +48 33 82 85 700

Kontakt

Obszar działania
Bielsko
Warszawa
Kraków
Rybnik
Przedstawiciele

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Pobierz program

Pobierz program umożliwiający naszemu specjaliście pomoc zdalną

POBIERZ

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje ze świata IT dla Twojego sektora.

FORMULARZ KONTAKTOWY