BLOG

Mobilna inwentaryzacja – jakie narzędzie wybrać?
20 grudnia 2016

Inwentaryzacja oparta o etykiety z kodem kreskowym to idealne narzędzie zastępujące kłopotliwy tradycyjny remanent. Na co zwrócić uwagę w wyborze mobilnych urządzeń do inwentaryzacji, by zaoszczędzić czas i pieniądze?

Ręczna metoda spisu produktów podczas inwentaryzacji jest czasochłonna, żmudna, a przede wszystkim nieprecyzyjna. Podczas ręcznego liczenia jesteśmy narażeni na pomyłki, a dane z papierowych arkuszy należy dodatkowo wprowadzić do systemu, co również podnosi prawdopodobieństwo wystąpienia błędów i wydłuża czas pracy. Rozwiązaniem problemów z tradycyjnym liczeniem asortymentu są mobilne zestawy do inwentaryzacji, dostosowane do potrzeb sklepów, magazynów, czy centrów dystrybucyjnych.

Czym kierować się w wyborze zestawu do inwentaryzacji?

Terminal powinien być zaprojektowany w taki sposób, by korzystanie z niego nie było męczące podczas wielogodzinnej pracy. Należy zwrócić uwagę na ergonomiczny kształt, optymalne rozłożenie ciężaru oraz duży, najlepiej dotykowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Najlepiej sprawdzają się terminale z wytrzymałą obudową, odporną na uderzenia i zarysowania.

Promocja do końca grudnia na zestawy do inwentaryzacji 

Dzięki współpracy oprogramowania z najpopularniejszymi rozwiązaniami wspierającymi sprzedaż na polskim rynku, inwentaryzacja i weryfikacja asortymentu będzie przebiegać szybko i efektywnie. Funkcjonalności takie jak możliwość pracy na wielu dokumentach równocześnie, tworzenie katalogów produktów, kilka trybów pracy, czy tworzenie gotowego pliku z wynikami inwentaryzacji powinny szczególnie zwrócić naszą uwagę podczas doboru zestawu do inwentaryzacji. Oprogramowanie powinno cechować się także możliwością modyfikacji pod indywidualne potrzeby klienta.

Dzięki rozwiązaniom mobilnym, wykorzystującym kody kreskowe mamy pełną kontrolę nad stanem naszych środków, jesteśmy w stanie szybko przeprowadzić spis oraz wyeliminujemy błędy związane z ręcznym zliczaniem produktów.

Potrzebujesz etykiet do inwentaryzacji?

 

Działamy na terenie ośmiu krajów w Europie, wdrażając technologię oraz świadcząc usługi dla nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się firm. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz porozmawiać o wdrożeniu w swojej firmie.

Jantar Sp. z o.o. – Centrala

jantar@jantar.pl


ul. Piekarska 199

43-300 Bielsko-Biała


tel: +48 33 82 85 700

tel: +48 33 82 85 701

fax: +48 33 82 85 709

Jantar Sp. z o.o. – Mazowsze

warszawa@jantar.pl


ul. Jerozolimskie 200

02-486 Warszawa

Budynek 2, Pok 212


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Jantar Sp. z o.o. – Małopolska

krakow@jantar.pl


ul. Dobrego Pasterza 36 B

31-416 Kraków


tel: +48 12 415 69 89

Jantar Sp. z o.o. – Śląsk

rybnik@jantar.pl


ul. Przemysłowa 3

44-203 Rybnik


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Działamy na terenie całego kraju. Przedstawiciele regionalni są zawsze gotowi na rozmowę. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, by otrzymać bezpośredni kontakt do najbliższego przedstawiciela regionalnego.

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Kontakt

Obszar działania
Bielsko
Warszawa
Kraków
Rybnik
Przedstawiciele

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Pobierz program

Pobierz program umożliwiający naszemu specjaliście pomoc zdalną

POBIERZ

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje ze świata IT dla Twojego sektora.

FORMULARZ KONTAKTOWY