BLOG

Etykiety w arkuszach – nowość, która zapewni Ci jakość i swobodę wyboru
14 czerwca 2019

Poszukując produktu, który potencjalnie chcemy kupić, każdy z nas kieruje się ceną i jakością. Jednak obok nich bardzo często najistotniejszą kwestią jest dowolność wyboru i uniwersalność zastosowania, ponieważ to one kształtują przydatność produktu i łatwość pracy z nim, a co za tym idzie – końcowe koszty. Na dzisiejszym stale zmieniającym się rynku znaleźć można dosłownie wszystko, jednak bardzo ciężko jest wyszukać produkt o naprawdę wysokiej jakości, szerokim zastosowaniu i w przystępnej cenie.

Dysponujemy szeroką ofertą nowej odsłony etykiet w arkuszach, która wprowadza wiele udogodnień w porównaniu do klasycznych etykiet w roli. Możemy wykonać arkusz dopasowany do wymagań klienta – przykładowo  148×210 czy 210×297.

Jedną z największych zalet świadczących o innowacyjności etykiet w arkuszach jest fakt, że już nigdy więcej klient nie będzie stawiany przed wyborem między narzuconymi przez maszynę formatami. Dzięki wdrożeniu nowoczesnego ciągu produkcyjnego, mamy do zaoferowania etykiety w każdym formacie i kolorze, w zależności od zapotrzebowania kupującego. Poza tym klient może wybrać, jaka drukarka zostanie użyta do ich zadrukowania, ponieważ nasze etykiety w arkuszach pozwalają na użycie drukarki laserowej, dzięki czemu klient nie jest zmuszony do posiadania drukarki kodów kreskowych, tak jak ma to miejsce przy zastosowaniu standardowych etykiet w roli. Kolejną z oferowanych przez nas nowości jest możliwość wykonania wstępnie zadrukowanego arkusza, tak aby klient otrzymał etykietę z logo i danymi kontaktowymi, co pozwoli na zaoszczędzenie dużej ilości czasu, ponieważ klientowi pozostanie jedynie zadruk zmiennych informacji np. kodu 2 D czy kodu kreskowego.

Etykiety w arkuszach mogą być wykorzystywane do oznaczania produktów, w procesach logistyczny – jako etykieta logistyczna czy list przewozowy. Tak przygotowana etykieta logistyczna w arkuszu czy list przewozowy przyklejane są bezpośrednio np. na paletę, paczkę – etykieta nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia w postaci kieszeni samoprzylepnej.

Dodatkowym plusem jeszcze bardziej poszerzającym dowolność wyboru jest fakt, że etykiety w arkuszach w zależności od wymagań klient mogą być wykonane z folii i papierów samoprzylepnych z nadrukiem sitodrukowym, offsetowym i cyfrowym.

Działamy na terenie ośmiu krajów w Europie, wdrażając technologię oraz świadcząc usługi dla nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się firm. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz porozmawiać o wdrożeniu w swojej firmie.

Jantar Sp. z o.o. – Centrala

jantar@jantar.pl


ul. Piekarska 199

43-300 Bielsko-Biała


tel: +48 33 82 85 700

tel: +48 33 82 85 701

fax: +48 33 82 85 709

Jantar Sp. z o.o. – Mazowsze

warszawa@jantar.pl


ul. Jerozolimskie 200

02-486 Warszawa

Budynek 2, Pok 212


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Jantar Sp. z o.o. – Małopolska

krakow@jantar.pl


ul. Dobrego Pasterza 36 B

31-416 Kraków


tel: +48 12 415 69 89

Jantar Sp. z o.o. – Śląsk

rybnik@jantar.pl


ul. Przemysłowa 3

44-203 Rybnik


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Działamy na terenie całego kraju. Przedstawiciele regionalni są zawsze gotowi na rozmowę. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, by otrzymać bezpośredni kontakt do najbliższego przedstawiciela regionalnego.

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Kontakt

Obszar działania
Bielsko
Warszawa
Kraków
Rybnik
Przedstawiciele

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Pobierz program

Pobierz program umożliwiający naszemu specjaliście pomoc zdalną

POBIERZ

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje ze świata IT dla Twojego sektora.

FORMULARZ KONTAKTOWY