BLOG

Branża jubilerska – etykiety na produkty luksusowe
17 maja 2022

Istnieją branże, w których niewielki rozmiar i estetyka etykiety odgrywają wielką rolę. Jedną z nich jest branża jubilerska, w której dyskretna prezentacja informacji o produkcie jest kluczowa. 

 

Co warto wiedzieć o etykietach jubilerskich?

Sposób znakowania produktów powinien odzwierciedlać ich wartość. Etykieta atrakcyjna i estetyczna świadczy o jakości wyrobu. Rodzaj materiałów użytych do produkcji etykiet jubilerskich, jak również możliwość odpowiedniego dopasowania kształtu i nadruku sprawiają, że świetnie sprawdzają się one w przypadku produktów ekskluzywnych.

Jednym z surowców, jakich używamy do produkcji etykiet jubilerskich, jest folia termiczna: trwała i estetyczna, przeznaczona do znakowania biżuterii oraz małych elementów optycznych. Etykiety te posiadają przewężenie w środku, które niwelują kontakt z oklejanym produktem.

 

Etykiety jubilerskie – dostępne w sklepie internetowym Jshop

W sklepie internetowym Jshop dostępne są etykiety jubilerskie renomowanej marki ZEBRA. Dzięki rygorystycznym testom przeprowadzanym na wyprodukowanych materiałach eksploatacyjnych, obejmujących między innymi testowanie na różnych drukarkach, przy różnych prędkościach drukowania i ustawieniach zaciemnienia, masz pewność, że otrzymujesz etykiety najwyższej jakości – zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalną równowagę pomiędzy wydajnością a ceną.

 

Etykiety jubilerskie ze skrzydełkami marki ZEBRA

Etykiety wykonane z folii polipropylenowej odporne są na działanie światła ultrafioletowego, alkoholu, wody, krwi oraz olei i roztworów czyszczących.

Charakteryzują się również dobrą odporność na powstawanie zarysowań i rozmazywanie nadruku, co jest niezwykle ważne w branży jubilerskiej. Małe etykiety ze skrzydełkami będą doskonałym wyborem do znakowania obrączek, pierścionków lub bransoletek. Zaginane do środka skrzydełka sprawiają, że naklejka nie ma bezpośredniego kontaktu ze znakowanym przedmiotem, przez co nie dochodzi do zabrudzenia produktu klejem.

Etykiety jubilerskie przeznaczone są do zadruku termicznego – pod wpływem ciepła wytwarzanego przez głowicę termiczną. Etykiety te nie wymagają użycia taśm termotransferowych, co zdecydowanie wpływa na obniżenie kosztów zadruku. Marka ZEBRA do produkcji etykiet jubilerskich wykorzystuje wysokiej jakości materiały, które zapewniają doskonałe wydruki i bezawaryjną pracę drukarek termicznych.

Jeśli masz wątpliwości czy wybrane etykiety jubilerskie marki ZEBRA sprawdzą się do znakowania wybranych towarów lub potrzebujesz pomocy w wyborze produktów – skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta drogą telefoniczną 33 82 85 757, lub mailową jshop@jshop.jantar.pl

 

branża jubilerska

Działamy na terenie ośmiu krajów w Europie, wdrażając technologię oraz świadcząc usługi dla nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się firm. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz porozmawiać o wdrożeniu w swojej firmie.

Jantar Sp. z o.o. – Centrala

jantar@jantar.pl


ul. Piekarska 199

43-300 Bielsko-Biała


tel: +48 33 82 85 700

tel: +48 33 82 85 701

fax: +48 33 82 85 709

Jantar Sp. z o.o. – Mazowsze

warszawa@jantar.pl


al. Jerozolimskie 200

02-486 Warszawa

Budynek 2, Pok. 212


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Jantar Sp. z o.o. – Małopolska

krakow@jantar.pl


ul. Dobrego Pasterza 36 B

31-416 Kraków


tel: +48 12 415 69 89

Jantar Sp. z o.o. – Śląsk

rybnik@jantar.pl


ul. Przemysłowa 3

44-203 Rybnik


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby umówić się na spotkanie w oddziale.

Działamy na terenie całego kraju. Przedstawiciele regionalni są zawsze gotowi na rozmowę. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, by otrzymać bezpośredni kontakt do najbliższego przedstawiciela regionalnego.

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Kontakt

Obszar działania
Bielsko
Warszawa
Kraków
Rybnik
Przedstawiciele

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 33 82 85 757

email: bok@jantar.pl

Pobierz program

Pobierz program umożliwiający naszemu specjaliście pomoc zdalną

POBIERZ

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje ze świata IT dla Twojego sektora.

FORMULARZ KONTAKTOWY